wtorek, 17 maja, 2022
Strona głównaHigh League(VIDEO) Alan Kwieciński na gorąco po awanturze z Denisem i jego ojcem!...

(VIDEO) Alan Kwieciński na gorąco po awanturze z Denisem i jego ojcem! „Chyba dobrze, że zareagowałem”

Za nami pierwsza konferencja High League, w której udział wziął Denis Załęcki. Freak fighter jak zawsze zadbał o to, żeby nie brakowało tak zwanych dymów.

Już w czerwcu na trzeciej edycji „Bad Boy” zadebiutuje w formule MMA i stoczy pojedynek z Mateuszem Kubiszynem. Pomiędzy zawodnikami jest spory konflikt. Mimo że początkowo relacje pomiędzy nimi były dobre, aktualnie jest sporo złej krwi i kilka spraw do wyjaśnienia w klatce.

Podczas wczorajszego wydarzenia Denis Załęcki kilkukrotnie w ostrych słowach wspomniał o swoim byłym przeciwniku Alanie Kwiecińskim, z którym zawalczył na gali High League 2. Wówczas po całkowitej dominacji na pełnym dystansie „Bad Boy” wygrał po decyzji sędziów.

Alan komentuje awanturę na konferencji

YouTube video

W pewnym momencie „Alanik”, który oglądał na żywo konferencję, wszedł na scenę i skierował kilka słów do Załęckiego. Gdy powrócił na miejsce, doszło do mocnej wymiany zdań z Denisem. W pewnym momencie do akcji wkroczył ojciec „Bad Boya”, który ruszył w kierunku freak fightera.

Natychmiast podbiegli także ochroniarze oraz sam Denis, który błyskawicznie znalazł się przy Alanie i po raz kolejny uderzył byłego przeciwnika, a ten złapał się za głowę i upadł na rozstawione fotele. Chwilę później zamieścił na swoich social mediach nagranie, na którym skomentował całą awanturę:

– On mnie cały czas wyzywa w Internecie, nie reagowałem, ale przyszedłem na konferencję. Nie pozwolę, żeby ktoś taki jak on cisnął mi w taki sposób. Chyba dobrze, że zareagowałem, bo nie pozwolę, żeby ktoś taki jak on mnie obrażał. Nie chciałem w ogóle reagować.

– Kolejna sprawa fajnie się rzucić do teoretycznie nie to, że słabszego, ale gabarytowo mniejszego chłopaka. Tym bardziej, że byli w paru mocnych, dobrych chłopaków.

YouTube video

Sprawdź wywiad z Denisem Załęckim:

YouTube video
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Laluna z „Królowych życia” przegrała na FAME 14! Jej twarz mocno...

0
Laluna przez kilka miesięcy przygotowywała się do walki na Fame MMA 14. Niestety, gdy doszło do starcia z rywalką, przegrała, a do tego jej twarz mocno ucierpiała. Po wszystkim wydała oświadczenie, w którym tłumaczy, jak do tego doszło i atakuje swoją rywalkę.