sobota, 25 czerwca, 2022
Strona głównaHigh LeagueAlan Kwieciński vs Denis Załęcki - darmowa walka. Nagranie z całego pojedynku!...

Alan Kwieciński vs Denis Załęcki – darmowa walka. Nagranie z całego pojedynku! TOTALNA DOMINACJA

Organizacja HIGH League postanowiła udostępnić nagranie z całej walki, pomiędzy Denisem Załęckim, a Alanem Kwiecińskim. Do ich starcia doszło na gali High League 2 w Krakowie, a pojedynek zakontraktowany był w formule K-1. Po trzech rundach jednogłośną decyzją na punkty zwyciężył „Bad Boy”.

Darmowa walka – Alan vs Denis

Zawodnik z Torunia powraca i już jutro tj. w sobotę, 4 czerwca zmierzy się z mistrzem walk na gołe pięści, Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem. Alan Kwieciński również powraca i zawalczy z… Dawidem Załęckim, czyli ojcem „Bad Boya”.

Organizacja opublikowała nagranie z pojedynku Denis vs Alan. Kilka dni temu odbyły się „Rundki”, w których zawodnicy skonfrontowali się między sobą słownie. Wówczas Kwieciński stwierdził, że prawie dorównywał poziomem Załęckiemu. Kibice, którzy obejrzeli darmowe nagranie z walki wyśmiewają zawodnika za te słowa, ponieważ w pojedynku było widać totalną dominację ze strony „Bad Boya”.

Alan naprawdę powiedział na rundkach ostatnio „prawie mu dorównałem” XDDD – napisał jeden z komentujących.

Alan stęskniony za czasami przedszkola gdy wychowawca w tym przypadku Denis wyznaczał godzinę leżakowania i drzemkę. – dodał kolejny.

Alan leżał w samej pierwszej rundzie dokładnie 7 razy i on ma jeszcze czelność gadać że prawie dorównał Denisowi albo że pokazał serducho. – punktuje następny z fanów.

Nagranie z całej walki poniżej.

HIGH League 3 już w sobotę, 4 czerwca, początek o godzinie 20:00. Całą galę obejrzysz jedynie w systemie PPV. Dostęp do transmisji kupisz tutaj. Cena PPV już od 29,99 zł – od tej kwoty zaczyna się najtańszy z pakietów „BASIC„. W opcji „PREMIUM” mamy dodatkowe opcje, jak transmisja w jakości 1080p, dostęp do gali na 7 dni, dostęp do „Hej Roomu”.

-> OGLĄDAJ HIGH LEAGUE

Poniżej znajdziesz wszystkie typy Denis Załęckiego na galę High League 3. Całą kartę walk możesz obstawić wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

FREE FIGHT: Denis Załęcki vs Alan Kwieciński [Nagranie z całej walki]

YouTube video

Gdzie i o której High League 2 PPV?

  • Wydarzenie: High League 3
  • Data: 4 czerwiec 2022 r
  • Godzina: 20:00
  • Lokalizacja: Gdańsk, Ergo Arena
  • Cena PPV: od 29,99 zł
  • Transmisja: PPV

Po wyborze pakietu przechodzimy do opcji płatności. Pamiętajcie, żeby nie czekać na ostatni moment i swój dostęp do gali wykupić już wcześniej. Aby to zrobić musicie być jeszcze zarejestrowani. Rejestracja zajmuje 30 sekund.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

„Filipek” z mocną odpowiedzią dla „Daro Lwa”. Czy zawalczą razem w...

0
Potężne grzmoty na horyzoncie. Według słów Filipa "Filipka" Marcinka, "Boxdel" oraz Wojtek Gola mocno dążą do tego, aby skonfrontować go z Dariuszem "Lwem" Kaźmierczukiem.