wtorek, 9 sierpnia, 2022
Strona głównaUFCGamrot zaskakuje! Nie interesuje go walka z McGregorem! "Ja chcę wyzwań, a...

Gamrot zaskakuje! Nie interesuje go walka z McGregorem! „Ja chcę wyzwań, a nie biznesmenów. Chcę walczyć z najlepszymi na świecie”

Wielu zawodników z całego świata marzy o takim pojedynku. Mateusz Gamrot nie jest jednak zainteresowany starciem z największą gwiazdą MMA i liczy na całkiem inne wyzwania.

„Gamer” w ostatnim pojedynku zmierzył się z Armanem Tsarukyabnem, którego wypunktował na dystansie pięciu rund. Wygrana zapewniła mu spory awans w rankingu kategorii lekkiej. Zamienił się miejscem z Conorem McGregorem i aktualnie zajmuje 8 pozycję, natomiast Irlandczyk spadł na 12 lokatę.

Mateusz Gamrot nie jest zainteresowany walką z Conorem McGregorem

Po awansie Gamrota pojawiły się głosy w sprawie potencjalnego starcia z byłym mistrzem. Między innymi Marcin Wrzosek stwierdził, że gdyby teraz doszło do pojedynku, to faworytem byłby Polak, który jest w świetnej formie i ma za sobą serię zwycięstw.

O takie zestawienie został zapytany sam Mateusz Gamrot, który rozmawiał z Andrzejem Kostryą. Fighter mocno zaskoczył, gdyż w przeciwieństwie do innych zawodników UFC nie jest zainteresowany walką z McGregorem.

Starcie z największą gwiazdą MMA wiąże się z ogromną wypłatą, jednak „Gamerowi” nie zależy na pieniądzach, a na sportowych wyzwaniach. Fighter, aby udowodnić, że jest najlepszy na świecie, musi walczyć z najlepszymi w swojej kategorii, a McGregor czasy świetności ma już za sobą.

– Nie tyle wyprzedziłem Conora McGregora, co zamieniłem się z nim miejscami. Ja wskoczyłem cztery oczka do góry, a Conor cztery w dół. Oczywiście, każdy prawie sportowiec chciałby walczyć z Conorem McGregorem, ale to bardziej ze względu medialności i pieniążków.

– Ja jako sportowiec nie chciałbym teraz z nim walczyć. Ja szukam wyzwań sportowych, prawdziwych sportowców z krwi i kości, a nie biznesmenów, którzy zajmują się teraz biznesem i marką swojej twarzy. Ja chcę być najlepszym zawodnikiem na świecie i chcę walczyć z najlepszymi zawodnikami na świecie – na koniec zapytany o to, czy uważa, że McGregor byłby łatwym przeciwnikiem przyznał – tak uważam.

Źródło: YouTube

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze