wtorek, 9 sierpnia, 2022
Strona głównaUFC(VIDEO) Joanna Jędrzejczyk spełnia prośbę Molly McCann! Wspólna celebracja w O2 Arenie!

(VIDEO) Joanna Jędrzejczyk spełnia prośbę Molly McCann! Wspólna celebracja w O2 Arenie!

Molly McCann odniosła kolejną wygraną pod banderą UFC, a na przestrzeni kilku miesięcy skończyła dwie rywalki. Angielka celebrację zaczęła jeszcze na arenie i to w doborowym towarzystwie!

Na wczorajszej gali UFC Londyn w O2 Arenie doszło do starcia w wadze muszej kobiet. Hannah Goldy podjęła wyzwanie i zgodziła się na walkę w jaskini lwa, bo inaczej potyczki z Molly McCann w stolicy Anglii nazwać nie można.

„Meatball” nie dała szans rywalce. Niesiona okrzykami kibiców nie zwalniała tempa i zwyciężyła już w pierwszej rundzie. Podobnie jak kilka miesięcy wcześniej, tak i teraz McCann trafiła przeciwniczkę obrotowym łokciem, ale tym razem dołożyła jeszcze kilka uderzeń. Sędzia Herb Dean uratował Goldy przed dalszą masakrą i zakończył pojedynek.

Molly McCann w swoim stylu wyskoczyła przez siatkę, by celebrować razem ze wszystkimi. „Meatball” szybko odnalazła w tłumie Joannę Jędrzejczyk, którą spotkała w hotelu przed kilkoma dniami. Komentatorzy UFC zasugerowali, że zawodniczka z Liverpoolu umówiła się z Polką, by ta przyniosła… butelkę whiskey Howler Head – sponsora federacji. Jak można zobaczyć poniżej, „JJ” spełniła prośbę McCann, z którą wypiła w towarzystwie Michaela Chandlera wypili po szocie!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Jakub Hryniewicz
Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze