Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

(VIDEO) Kwintesencja wagi muszej! Alexandre Pantoja szybko kończy Alexa Pereza!

Źródło: screenshot Twitter
fot. Twitter
Opublikowane 31 lipca 2022, 06:56
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Drugim pojedynkiem UFC 277 było starcie w dywizji muszej. Czwarty w rankingu kategorii Alexandre Pantoja spotkał się w oktagonie z Alexem Perezem.

Pantoja podchodził do walki na fali dwóch zwycięstw z rzędu. Brazylijczyk pokonał Manuela Kape jednogłośną decyzją, a 6 miesięcy później Brandona Royvala przez poddanie w 2. rundzie. “The Cannibal” musiał udowodnić swoją wartość, by osiągnąć drugą w swojej karierze potyczkę z Deivesonem Figueiredo. Pantoja przegrał z obecnym mistrzem wagi muszej przez jednogłośną decyzję sędziów w 2019 roku.

Obecny champion był ostatnim oponentem Alexa Pereza. Amerykanin prawie dwa lata próbował dopiąć kolejny pojedynek i koniec końców zdecydował się na walkę z Alexandre Pantoją na UFC 277. Perez zdecydowaną większość starć zwyciężał przez decyzję, po dominacji oponentów. Warto jednak podkreślić, że Alex równo 12 pojedynków kończył też przed czasem – pięciu przeciwników nokautował, a siedmiu poddawał.

Pantoja vs. Perez – relacja

Runda 1

Pantoja od razu ruszył z furią ciosów! Perez ratował się jak mógł, ale Brazylijczyk go przewrócił go i zajął plecy! “The Cannibal” szukał poddania, jedną rękę zapiął naciskówkę, chwilę popracował uderzeniami, a Alex Perez ostatecznie odklepał!

Oficjalny wynik: Alexandre Pantoja wygrywa przez poddanie w 1. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO