Środa, 24 Kwietnia, 2024

Denis o przygotowaniach u Oknińskiego: “Moim warunkiem było, że nie trenuję z konfidentami. Jak taka osoba przyjdzie, to od razu…”

Fot. YouTube
Opublikowane 11 sierpnia 2022, 09:12
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami pierwsza konferencja prasowa przed galą High League 4, podczas której doszło do konfrontacji pomiędzy Arturem Szpilką i Denisem Załęckim.

Zawodnicy stanęli po raz pierwszy twarzą w twarz i okazali sobie duży szacunek, nie wdając się w żadne awantury. Poruszony został m.in. temat negocjowania warunków starcia, gdyż każdy z fighterów chciał walczyć na nieco innych zasadach i ostatecznie Denis nie jest zadowolony z warunków.

Denis Załęcki o treningach w klubie Mirosława Oknińskiego

Między innymi “Bad Boy” zabrał także głos w sprawie przygotowań w warszawskim klubie Akademia Sportów Walki Wilanów, gdzie głównym trenerem jest Mirosław Okniński. Sam nie raz wspominał, że nie interesuje go czy do klubu przychodzą policjanci, czy konfidenci, on jedynie zajmuje się sportem.

W sieci pojawiło się więc wiele komentarzy uderzających w “Bad Boy”. Podczas wczorajszej konferencji wyjaśnił, jak wyglądają jego przygotowania do walki. Jego warunkiem było to, że nie będzie trenował z konfidentami i Okniński rozwiązał ten problem, z resztą nie pierwszy raz. Podobnie było, gdy w jego klubie przygotowywał się np. Tomasz Sarara.

– Moim warunkiem było to, że nie trenuję z frajerami, konfidentami, żadnymi donosicielami. Mówiłem, że jak taka osoba przyjdzie, od razu dostaje wpierdol na treningu, żeby trener nie miał mi za złe. Także z frajerami nie przebywam, frajerom ręki nie podaję, z policjantami nie trenuję. Trenuję tylko z trenerem i z normalnymi chłopakami.

Co ciekawe, co innego uważa Alan Kwieciński, były rywal Denisa, który również rozmawiał z fansportu.pl:

Kursy bukmacherskie na walkę Artur Szpilka vs Denis Załęcki!

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO