Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

(VIDEO) “Ferrari” załatwił szybką podwózkę na szczyt? “Kolejka stoi długa, już czeka!”

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 6 września 2022, 08:53
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Już tylko kilkanaście dni dzieli nas od wielkiego show pod tytułem High League 4. Jedną z najbardziej elektryzujących walk tego wieczoru będzie starcie Amadeusza “Ferrariego” z Pawłem Bombą.

Przed kilkoma miesiącami rozpoczął się konflikt pomiędzy Pawłem Bombą, a Roślikiem. Ten drugi pojawił się na debiutanckiej walce „Scarface’a” z jego byłą dziewczyną. Na arenie wywiązała się niemała afera, a w ruch poszły krzesła. Ostatecznie Fame oraz High League dogadały się w sprawie wypożyczenia i do pojedynku Bomba vs. „Ferrari” dojdzie 17 września w Gliwicach.

Freak fighterzy prezentują odmienny styl – Amadeusz pławi się w luksusach i pokazuje w bardzo drogich ubraniach, co jest często przyczyną żartów “Scarface”. Wiele też mówi się o przygotowaniach do pojedynku Roślika, który znany jest z imprezowego stylu życia. Rywal skupia się w tej kwestii głównie na sobie, ale też nie lekceważy kompletnie samozwańczego “Władcy Piekieł”.

Paweł Bomba na dłużej w WCA?

Paweł Bomba na co dzień mieszka w Gdańsku, ale do pojedynku z “Ferrarim” część przygotowań prowadzi w WCA. Wybór tego klubu nie padł wyłącznie ze względu na kadrę, lecz również temu, że uczęszcza do niego Adrian “Polak” Polański, bodaj największy wróg Roślika.

Mam tutaj z Gdańska paru chłopaków, którzy też, jak Izu, trenują. W WCA czuję się bardzo dobrze, fajnie mi się tam trenuje… nie wiem, na zimę może się przeniosę? Zobaczymy – powiedział w rozmowie z Fansportu TV Bomba.

Ta wypowiedź może sugerować, że “Scarface” już myśli o następnym oponencie. Z kim mógłby zmierzyć się freak fighter? Sam na to pytanie odpowiada dość enigmatycznie:

Walk to już jest przyszykowany cały rząd! Kolejka stoi długa, już czeka! Mam propozycje z innych federacji, ale… ja jestem High Ligowy chłopak.

Obecny pracodawca zawodnika, czyli High League, planuje kolejne wydarzenie w grudniu. Paweł Bomba nie ma zamiaru zmieniać pracodawcy, bo jak sam mówi “lubi wysokie loty“, a “na fame’ie aż tak mu nie zależy“. Popularny “Scarface” pojawił się na lipcowej gali Prime Show MMA 2, gdzie na wydarzeniu w przeddzień wydarzenia obrzucał jajkami Piotra Kałuskiego. Freak fighter nie zdradził jednak o jakiego potencjalnego rywala może chodzić.

Typy i kursy bukmacherskie na walkę Bomba vs. “Ferrari”

Galę HIGH League 4 i walką Paweł Bomba vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO