Czwartek, 18 Lipca, 2024

“Ferrari” jeszcze nigdy nie był tak zmotywowany! “On się może bać, ale…”

Źródło: High League/Instagram
fot. High League/Instagram
Opublikowane 7 września 2022, 14:00
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

High League 4 odbędzie się już 17 września w Gliwicach. Kibice zobaczą tam między innymi głośną walkę pomiędzy Amadeuszem “Ferrarim Roślikiem, a Pawłem “Scarfacem” Bombą.

Freak fighterzy w końcu będą mogli wyjaśnić konflikt, o którym było bardzo głośno w ostatnim czasie. Jest pomiędzy nimi bardzo dużo złej krwi, co mogliśmy zobaczyć m.in. na wywiadach czy konferencjach, kiedy dochodziło do licznych awantur.

Kibice nie mieli jednak wątpliwości, że konflikt rozstrzygnie się właśnie w klatce. Co ciekawe, za ten pojedynek „Ferrari” zgarnie ogromne pieniądze. Nie podał dokładnej kwoty, jednak zdradził, że na jego konto wpłynie ponad 500 tysięcy złotych.

“Nigdy nie był tak zmotywowany!”

Amadeusz Roślik, jak do poprzednich starć, przygotowuje się w Akademii Sportów Walki Wilanów. Dużo szumu w Internecie narobił “Dzień z zawodnikiem” na kanale High League z udziałem freak fightera. W wywiadzie z Mirosławem Oknińskim Mateusz Kaniowski zapytał o jeden z komentarzy, który mówił, że był to pierwszy trening “Ferrariego” w tym roku.

No nie, nie… Był na kilku treningach, także był na obozie, sporo tam potrenował. W każdym tygodniu tam przychodził: raz dwa razy, raz trzy… raz raz. Ale jak na niego, to nigdy tak dużo nie trenował.

Okniński zauważył również, że jego podopieczny zdecydowanie poprawił formę fizyczną. Ocenił też szanse Roślika na wygraną 17 września na High League 4.

Jeśli chodzi o kondycję, to uważam jest w bardzo dobrej, ma zdrowie. Jak walczył z Filipkiem, czy kimś tam, to wyszedł w ogóle bez kondycji, a przewalczył trzy rundy. “Ferrari” spokojnie da radę!

Nie chcę mówić, że widzę 90% szans, ale 80 to jest na “Ferrariego”. Po prostu jest dużo bardziej doświadczony niż Bomba, on się może bać, ale jak wychodzi do walki do się na***dala.

Główny szkoleniowiec Akademii Sportów Walki Wilanów wie doskonale, jakie są mocne strony jego zawodnika. Jest też przekonany o tym, że Amadeusz wygra, ze względu na charakter i ogromną motywację.

Nie było żadnej walki, w której on by uciekał. Zawsze idzie, staje, bije się. On nie ma siły, on jedzie na charakterze. Uważam, że w tej walce jest mega zmotywowany. Jeszcze nie widziałem go tak zmotywowanego psychicznie i w tak dobrej formie psychicznej. Bomba będzie miał ciężki orzech do zgryzienia!

Kursy bukmacherskie na walkę Bomba vs. “Ferrari”

Galę HIGH League 4 i walką Paweł Bomba vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO