Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

(VIDEO) Ochroniarz wylądował na stole po uderzeniu “Tarzana”! Awantura przed Prime Show MMA! “Jak się rzucili, to pomyślałem: Prze***ane, dostanę wpi***ol”

Fot. YouTube
Opublikowane 28 września 2022, 09:41
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami ostatnia konferencja przed Prime Show MMA 3, które odbędzie się już w tę sobotę. Poprzednie wydarzenia tej federacji przyzwyczaiły nas do dymów oraz awantur, które pojawiły się także i tym razem.

W jednym z pojedynków do klatki powróci Mateusz “Tarzan” Leśniak, który stoczył trzy pojedynki. Pokonał Filipa Ćwieka oraz w kilkanaście sekund znokautował Pawła Bombę. Poniósł także porażkę przed czasem w starciu z Konradem Karwatem.

Tym razem zmierzy się z Kacprem “Kajmano” Kabarą, który we freak fightach zadebiutował na ostatniej gali Prime i znokautował Szymona Pilanca. Wcześniej toczył walki dla ALMMA oraz CAVEMMA.

Awantura na konferencji

Podczas konferencji doszło pomiędzy nimi do awantury. Zawodnicy rzucili się na siebie, jednak szybko rozdzielili ich ochroniarze, którzy nie dopuścili do bójki. Na tym freak fighterzy jednak nie zakończyli. Podbiegli do siebie z drugiej strony stołu.

Tam ponownie zostali rozdzieleni przez ochroniarzy. “Tarzan”, który i tak nie sięgnąłby rywala, postanowił jednak wyprowadzić cios. Freak fighter przypadkowo trafił ochroniarza, który wylądował na stole, jednak szybko odzyskał świadomość i stanął na nogi. W tym czasie pozostali ochroniarze odciągnęli “Tarzana”.

“Tarzan” skomentował całe zamieszanie w rozmowie z TVreklama:

– To wyszło przez przypadek. Przepraszam, to nie było zamierzone. Po prostu źle wycelowałem. Jeszcze idę z nim pogadać i go przeprosić oficjalnie. Widziałem, że mnie namierza już. Jak się na mnie rzucili, to pomyślałem: “Przej**ane, dostanę wpie**ol zaraz”.

Wywiad przerwał także Dominik Abus, który przekazał – Załatwiliśmy sprawę elegancko, już jest wszystko ogarnięte, po prostu taki mały niewypał.

Sprawdź wywiady z zawodnikami Prime Show MMA:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments