Sobota, 15 Czerwca, 2024

Wojtek Gola o relacjach z Malikiem Montaną. “Nie wypytywał mnie o FAME, ale…”

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 5 października 2022, 12:00
przez Maciek Ściłba
0
0
Brak komentarzy

FAME MMA i High League są obecnie dwoma największymi polskim federacjami freak fight. Zanim powstała popularna “wysoka liga”, jej medialny włodarz Malik Montana miał ambitne plany biznesowe wraz z jednym z udziałowców FAME – Wojtkiem Golą. Ich drogi ostatecznie się rozeszły.

FAME MMA jest pierwszą i największą federacją freak fight w Polsce. Dzięki świetnemu zarządzaniu i dobrze prowadzonemu marketingowi na pewno pozostanie liderem tego rynku przez kilka najbliższych lat .

Organizacja ze Swarzędza nie osiada na laurach, ponieważ czuje na plecach oddech swoich konkurentów. W przeciągu ostatnich 1,5 roku pojawiły się dwa wielkie podmioty, które mocno wypełniły ostatnie luki i praktycznie nie pozostawiły miejsca reszcie. Mowa tutaj o High League oraz PRIME SHOW MMA.

Miały być wspólne projekty, a wyszło rozstanie

Medialnym włodarzem High League jest słynny raper Malik Montana. Niewiele osób pamięta to, że na początku był on związany z federacją FAME i bardzo dużo spekulowało się o jego potencjalnej walce na gali tej organizacji.

Malik najbardziej zażyłe relacje łączyły z Wojtkiem Golą. Były uczestnik “Warsaw Shore” oraz współwłaściciel FAME był ostatnio gościem podcastu “Żurnalisty” , w którym uchylił rąbka tajemnicy odnośnie z włodarza konkurencyjnej federacji. Jak się okazuje, zanim ich drogi się rozeszły, to planowali oni wspólnie stworzyć film.

– Pojawił się temat, bo mieliśmy – już Malik o powiedział o tym, nikt nie mówił, ale mieliśmy robić film z Malikiem. Spotykaliśmy się dużo, analizowaliśmy, mamy fajnie napisany “treatment”, inwestorzy byli już prawie ogarnięci, ale różne historie spowodowały, że nasze drogi się rozeszły.

Gola poruszył także temat organizacji freak fightowych. Powstanie High League było momentem zwrotnym, który spowodował, że ich relacja ulegał ochłodzeniu. Przez to w odstawkę poszły także ich wspólne projekty.

– Malik ogólnie fajnie zachował się z tego względu, że on nie wypytywał mnie jakoś o FAME, ale przyjechał do mnie, do Poznania z Alberto i powiedział: “Wojtek, robię taką federację. To nie będzie konkurencja, tam będą baby na szpilkach, duży z małym, totalnie pojechana organizacja, która nie będzie konkurencją”. Wiedziałem, że może być ciężko, gryzło mnie to przez długi czas. Przez to nasze drogi się rozeszły.

Warto przypomnieć także, że organizacja której fromtmanem jest Malik Montana miała nazywać się zupełnie inaczej. Pierwotnie miało to być “Hype MMA”, lecz informacja o tym zanim została przekazana do wiadomości publicznej, dotarła do włodarzy FAME. Postanowili oni zarejestrować znak towarowy i zorganizować galę pod tym szyldem dla mniej znanych influencerów. Ostatecznie federacja Malika przybrała nazwę High League.

Źródło: Spotify / Żurnalista

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO