Sobota, 15 Czerwca, 2024

Kołecki o pojedynku legend KSW: “Gdyby któryś z nich przygotowywał się u Oknińskiego, to ten by wygrał”

Fot. YouTube
Opublikowane 12 października 2022, 15:25
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Szymon Kołecki zabrał głos w sprawie pojedynki Mameda Khalidova z Mariuszem Pudzianowskim. Przyznał, że ciężko jest tutaj wskazać faworyta.

Środowisko MMA ma naprawdę spory problem z wytypowaniem walki, do której dojdzie na gali KSW 77. Większość wskazuje nieznaczną przewagę Mameda, jednak wszyscy są świadomi tego, że Pudzianowski potrafi zaskoczyć i może skończyć się jak walka z Materlą.

Szymon Kołecki o walce Mamed vs Pudzianowski

Szymon Kołecki, który miał okazję walczyć z Mariuszem Pudzianowskim i wygrał po kontuzji swojego rywala, zabrał głos w rozmowie z Andrzejem Kostyrą. Zaznaczył, że każdy z zawodników ma słabe strony, które rywal może wykorzystać.

Stwierdził również, że gdyby jeden lub drugi przygotowywał się pod okiem trenera Mirosława Oknińskiego, to właśnie ten zawodnik odniósłby zwycięstwo w starciu legend:

– Analizowałem tę walkę i nie mam faworyta. Każdy z nich ma swoje słabości, które rywal może wykorzystać. Który te słabości wykorzysta? Nie wiem. Wiem jedno, gdyby którykolwiek z nich przygotowywał się u Mirka Oknińskiego, to ten by wygrał, bo Mirek wie najlepiej jak taką walkę rozegrać.

Co ciekawe, Okniński nie jest jednak zainteresowany ponownym podjęciem współpracy z Pudzianowskim:

– Wiadomo jakby Mariusz położył dużą walizkę, ale Mariusz jest zawsze oszczędny, bo jest skąpy. Jak ja mówię bierz trenera od boksu 50 złotych za godzinę, a Mariusz mówi ”Nie, nie. Mam tu trenera za 35 złotych”. Także nie chciałbym już pracować z Mariuszem, bo to się nie opłaca. Nie opłaca się finansowo zupełnie, więc ja nie będę dokładał… – przyznał w rozmowie z Kostyrą.

Kursy bukmacherskie na walkę Pudzianowski vs. Khalidov

Wyczekiwana walkę, jak i wszystkie gale KSW możesz obstawić u bukmachera eFortuna.pl! Dodatkowo dla nowych użytkowników na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 77, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO