Środa, 12 Czerwca, 2024

Denis komentuje awanturę z Szeligą! Padły mocne słowa! “W wirtualu kozak, na realu ci*a. Internet swoje, ulica swoje”

Fot. YouTube
Opublikowane 6 listopada 2022, 14:39
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Jest komentarz Denisa Załęckiego do wczorajszej awantury, jaka miała miejsce na trybunach. W mocnych słowach wypowiedział się na temat Piotra Szeligi.

W minioną sobotę w Gliwicach odbyła się gala FAME 16. Pomiędzy walkami na trybunach doszło do konfrontacji pomiędzy “Bad Boyem” i Patrykiem Tołkaczewskim a Piotrem Szeligą. Freak fighter został kilkukrotnie uderzony, o czym opowiedział na swoich social mediach.

Denis zabrał głos!

“Gleba” już wcześniej wspominał, że ma z Szeligą do wyjaśniani kilka spraw. Zawodnik FAME miał bowiem próbować skłócić ze sobą Tołkaczewskiego i Załęckiego. Ostatecznie wszystko jednak obróciło się przeciwko freak fighterowi. Już przy okazji jednej z gal GROMDA “Gleba” chciał skonfrontować się z “Szelim”, jednak ten miał powiedzieć o tym szefowi federacji.

Wyjaśnienie wszystkiego musiało się więc nieco opóźnić. Zawodnicy z Torunia wykorzystali to, że razem z Szeligą znaleźli się na tej samej gali. Jak wyjaśnił freak fighter, ściągnęli go na trybuny, żeby “porozmawiać”. Tam został kilkukrotnie uderzony, zanim zareagowała ochrona.

Panowie, no mało elegancko. Zlurować mnie na trybunach pod pretekstem pogadania, po czym dostaję strzałą w tył głowy. Wywracam się między krzesełka, chcę wstać, dostaję drugiego strzała, potem trzeciego w zęby. Kurwa, po co? Mało elegancko, no ale cóż, takie życie – powiedział na swoim Instagramie.

Głos w całej sprawie zabrał sam Denis Załęcki, który podsumował wczorajsze wydarzenia takimi słowami:

W wirtualu kozak, na realu cipa. Kim ty kurw* jesteś? Królem Facebooka? A w realnym świecie obciągnąłbyś fiu*a. Nie pozdrawiam tych, którzy współczują teraz temu donosicielowi. INTERNET SWOJE, ULICA SWOJE.

Do sieci trafił również komentarz Mateusza Kubiszyna, który możesz znaleźć tutaj – (VIDEO) Kubiszyn komentuje awanturę na trybunach! „2vs1 i to jeszcze z partyzanta… Toruńskie pojęcie słów prawilność, sport, zasady”

Natomiast całą wypowiedź Piotra Szeligi odnośnie wczorajszych wydarzeń, zobaczysz tutaj – (VIDEO) Szeliga o konfrontacji z Denisem i Glebą! „Dostałem strzała, wywróciłem się między krzesełka. Dostałem drugiego, potem trzeciego w zęby”

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO