sobota, 10 grudnia, 2022
Strona głównaHigh LeagueMurański uderza w rywala po ogłoszeniu walki na High League 5: "Bomba...

Murański uderza w rywala po ogłoszeniu walki na High League 5: „Bomba bezużyteczna zostanie zdetonowana w moje urodziny. Piękny prezent”

Mateusz Murański zabrał głos po ogłoszeniu jego pojedynku na High League 5. Pojawiło się także wiele komentarzy ze strony kibiców, którzy uważają, że takie zestawienie nie ma większego sensu.s

„Muran” powróci do klatki 10 grudnia, by zmierzyć się z Pawłem Bombą. Pierwszy z zawodników będzie miał w klatce sporą przewagę. Jest bardziej doświadczony, ma mocne uderzenie, posłał na deski Alana Kwiecińskiego oraz ciężko znokautował „Mielonidasa” i dodatkowo starcie będzie toczyć się tylko w stójce.

Murański komentuje starcie z Bombą

W pojedynku będzie obowiązywać formuła K-1 w małych rękawicach. Nie jest to najlepsza wiadomość dla Bomby. Istnieje duża szansa, że pojedynek zakończy się już przy pierwszej wymianie ciosów, tak jak miało to miejsce w dwóch starciach „Scarface’a”.

Najpierw już na początku debiutanckiej walki został znokautowany przez „Tarzana”. Cały pojedynek trwał 15 sekund. Następnie zmierzył się z „Ferrarim”. Rywal po pierwszym ciosie Amadeusza padł nieprzytomny na deski. Bomba ma sporo do udowodnienia i być może dlatego wziął pojedynek w samej stójce.

Duża część kibiców uważa jednak, że jest to duży missmatch i Murański bez większych problemów rozprawi się ze „Scarfacem”. Co ciekawe, dodatkowe emocje przed pojedynkiem może zapewnić to, że pomiędzy zawodnikami jest zła krew.

Pod wpisem federacji High League Murański tak skomentował nadchodzące starcie:

– Bomba bezużyteczna zostanie ZDETONOWANA już 10 grudnia w moje urodzin, piękny prezent

Źródło: Instagram.com

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

High League 5 – wyniki ważenia NA ŻYWO!

0
Wielka gala High League 5 już jutro, tj. 10 grudnia o godzinie 20:00. Dziś otrzymamy przedsmak w postaci media treningu i oficjalnej ceremonii ważenia. Po raz ostatni zobaczymy spotkania face to face przed walkami, a w tym oczywiście Mateusz "Don Diego" Kubiszyn vs. Damian Janikowski, Alberto vs. Paweł Tyburski, czy Dawid Załęcki vs. Vaso Bakocević. High League 5 - wyniki ważenia NA ŻYWO.