Sobota, 15 Czerwca, 2024

Murański uderza w rywala po ogłoszeniu walki na High League 5: “Bomba bezużyteczna zostanie zdetonowana w moje urodziny. Piękny prezent”

Fot. YouTube
Opublikowane 12 listopada 2022, 13:48
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Mateusz Murański zabrał głos po ogłoszeniu jego pojedynku na High League 5. Pojawiło się także wiele komentarzy ze strony kibiców, którzy uważają, że takie zestawienie nie ma większego sensu.s

“Muran” powróci do klatki 10 grudnia, by zmierzyć się z Pawłem Bombą. Pierwszy z zawodników będzie miał w klatce sporą przewagę. Jest bardziej doświadczony, ma mocne uderzenie, posłał na deski Alana Kwiecińskiego oraz ciężko znokautował “Mielonidasa” i dodatkowo starcie będzie toczyć się tylko w stójce.

Murański komentuje starcie z Bombą

W pojedynku będzie obowiązywać formuła K-1 w małych rękawicach. Nie jest to najlepsza wiadomość dla Bomby. Istnieje duża szansa, że pojedynek zakończy się już przy pierwszej wymianie ciosów, tak jak miało to miejsce w dwóch starciach “Scarface’a”.

Najpierw już na początku debiutanckiej walki został znokautowany przez “Tarzana”. Cały pojedynek trwał 15 sekund. Następnie zmierzył się z “Ferrarim”. Rywal po pierwszym ciosie Amadeusza padł nieprzytomny na deski. Bomba ma sporo do udowodnienia i być może dlatego wziął pojedynek w samej stójce.

Duża część kibiców uważa jednak, że jest to duży missmatch i Murański bez większych problemów rozprawi się ze “Scarfacem”. Co ciekawe, dodatkowe emocje przed pojedynkiem może zapewnić to, że pomiędzy zawodnikami jest zła krew.

Pod wpisem federacji High League Murański tak skomentował nadchodzące starcie:

– Bomba bezużyteczna zostanie ZDETONOWANA już 10 grudnia w moje urodzin, piękny prezent

Źródło: Instagram.com

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO