Środa, 17 Lipca, 2024

(VIDEO) Kazieczko ciężko nokautuje na KSW 76! Kończy Barrio w trzeciej rundzie!

Opublikowane 12 listopada 2022, 22:34
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Do klasycznego starcia stójkowicza z grapplerem doszło podczas gali KSW 76. Lubiący nokautować swoich rywali Maciej Kazieczko zmierzył się ze specjalistą od poddań, Francisco Barrio.

Maciej jest byłym pretendentem do pasa wagi lekkiej KSW. Po czterech świetnych wygranych z rzędu zmierzył się w okrągłej klatce z mistrzem, Marianem Ziółkowskim, musiał jednak uznać jego wyższość w boju. Dziś Kazieczko znajduje się na szóstym miejscu rankingu wagi lekkiej KSW i chce ponownie wspiąć się na jego szczyt.

Maciej ma na swoim koncie osiem wygranych w zawodowej karierze, którą rozpoczął w roku 2015. Zawodnik klubu Ankos MMA jest fighterem, który zawsze gwarantuje emocje w klatce, a walki z jego udziałem należą do bardzo efektownych.

Francisco Barrio ma za sobą trzy walki w KSW. Ostatni raz bił się na gali KSW 70 w maju tego roku. W okrągłej klatce zmierzy się z Łukaszem Rajewskim i ponownie pokazał, że umiejętności grapplingowe są jego najmocniejszą bronią. Barrio poddał Łukasza w drugiej rundzie pojedynku. Dla Argentyńczyka było to szóste zwycięstwo przez poddanie w karierze. Francisco świetnie czuje się na macie, bo wywodzi się z zapasów. Dwukrotnie zdobył drugie miejsce w zapasach na mistrzostwach Panamerykańskich i był o krok od kwalifikacji na londyńskie Igrzyska Olimpijskie w 2012 roku.

Barrio jest aktualnie na fali trzech wygranych z rzędu. Dwie z nich zdobył w KSW, a jedną na gali w Chorwacji, gdzie wygrał z popularnym Vaso Bakočeviciem. „Croata” stoczył do tej pory dwanaście zawodowych pojedynków, z czego dziesięć wygrał. Francisco ma na swoim koncie poddania, ale również nokauty, a pięć pojedynków kończył już w pierwszej rundzie.

RELACJA

Runda 1

Kazieczko szybko ustawia rywala na siatce, atakuje kopnięciami.Dobrze zamarkował low kicka i posłał wysokie kopnięcie Polak, Barrio stara się skrócić dystans szarżą, ale z łatwością kontroluje go Maciej. Dużo high kicków ze strony fightera Ankosu MMA, ale lądują one na gardzie “Croaty”. Argentyńczyk czeka na swoją szansę, ale bardzo szybko reaguje Kazieczko wyprowadzając szybkie kombinacje w kontrze, robiąc przy tym dwa kroki w tył. Próbuje atakować Barrio, ale póki co nie ma nic do powiedzenia w tej walce. Ruszył w końcu po nogę Polaka, “Croata” ciasno zapiął klincz na próbującym się wyrwać Maćku. Mocne kolana z obu stron, Kazieczko atakuje low kickiem i jeszcze serią na koniec odsłony.

Runda 2

Francisco próbował od razu zaatakować polskiego zawodnika, trafił Kazieczkę, który musi się odsunąć. Mocne kopnięcie frontalne Polaka, ale to “Croata” lepiej zaczął tę rundę. Kapitalna wymiana bokserska, mocno obijają się wojownicy! Barrio ruszył po obalenie, ale świetnie wybronił się Maciej Kazieczko. Zbliża się Argentyńczyk, trafia coraz częściej polskiego fightera! Polak zebrał sporo uderzeń i oddaje pola przeciwnikowi. “Croata” łapie klincz i wraca do niego, gdy tylko Maciej zrywa klamrę. Wracają na środek klatki, mocny low kick Kazieczki, ale Francisco Barrio mocno trafia Polaka, który zaraz nokadunuje oponenta! Sekund do końca rundy jednak o wiele za mało i sędzia odsyła fighterów do narożników.

Runda 3

I od razu ruszają zawodnicy z kombinacjami! Barrio idzie po sprowadzenie, Kazieczko dobrze wyprowadza łokcie na głowę przeciwnika. Argentyńczyk uparcie trzyma Polaka w klamrze, ten jednak świetnie posłał kolano i kilka ciosów i zrywa uścisk! Trafia “Croata”, ale i kapitalna seria Macieja Kazieczki, który znów musi się bronić przed klinczem. Dobrze broni sprowadzenia i trafia Barrio, który nie pozostaje obojętny. 2 minuty do końca, celnie uderzają się obaj fighterzy. Francisco zaczyna coraz częściej się uchyla, ale TRAFIA GO KAZIECZKO LEWYM SIERPEM I KOŃCZY WALKĘ!

Oficjalny wynik: Maciej Kazieczo wygrywa przez KO w 3. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO