Środa, 12 Czerwca, 2024

Krótkie panowanie Alexa Pereiry? “Nie będzie mistrzem zbyt długo”

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 16 listopada 2022, 15:03
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Ostatni przeciwnik, którego Alex Pereira pokonał by otrzymać title shota, Sean Strickland nie wierzy, by Brazylijczyk zaliczył długie panowanie na tronie kategorii średniej.

Popularny “Tarzan” jeszcze w tym roku powróci do oktagonu na gali UFC Vegas 66. Amerykanin spotka się tam z niedawnym pretendentem do tytułu mistrzowskiego wagi średniej, Jaredem Cannonierem.

Sean Strickland sam był bardzo blisko title shota przeciwko Israelowi Adesanyi. Fighter przegrał jednak z Alexem Pereirą przez brutalne KO lewym sierpem na gali UFC 276 już w 1. rundzie i to Brazylijczykowi przypadła szansa na zostanie mistrzem.

Jak widzieliśmy na UFC 281, popularny “Poatan” w pełni z niej skorzystał. Choć przegrywał po czterech pierwszych odsłonach, zdołał spełnić swoje marzenie w ostatniej rundzie i po jego salwie ciosów sędzia przerwał pojedynek.

Wspominany Sean Strickland uważa, że Brazylijczyk nie będzie cieszył się z pasa mistrzowskiego tak długo, jak jego poprzednik. “Tarzan” w wywiadzie udzielonym Helen Yee podał nazwiska dwóch zawodników, którzy są w stanie zdetronizować Alexa Pereirę.

Gdybym wtedy wyszedł [na UFC 276 – red.], nie zachowałbym się jak pyszny ch*j i poszedł w zapasy, czy jest szansa, że bym wygrał? Tak. Więc taki [Robert] Whittaker, albo nawet Marvin [Vettori], ktokolwiek, kto idzie w zapasy od pierwszej akcji wygra. Nie będzie mistrzem zbyt długo, ale oczywiście jest p***dolonym brutalem.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO