Środa, 24 Lipca, 2024

(VIDEO) Soroko rozbija “Stiflera” w 30 sekund! Duży szacunek po walce na Prime Show MMA 4

Opublikowane 26 listopada 2022, 23:28
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Kibice w końcu doczekali się tego zestawienia. Miało ono odbyć się już na pierwszej edycji Prime MMA, jednak doszło do sporego zamieszania.

Walka pomiędzy “Stiflerem” i Adamem Soroko była jednym z najbardziej wyczekiwanych starć Prime MMA 1. Kilka godzin przed wydarzeniem drugi z zawodników zrezygnował z udziału w gali i nie zamierzał pojawić się w klatce, a zestawienie musiało zostać odwołane.

Soroko zadebiutował jednak na jednej z kolejnych edycji i zmierzył się z bardziej doświadczonym Pawłem Tyburskim. Walka zakończyła się już w pierwszej odsłonie pewnym zwycięstwem “Tyboriego”.

Dla “Stiflera” będzie to trzecia walka w MMA. W debiucie zmierzył się z “Popkiem”, a znaczna większość spodziewała się nokautu ze strony rapera. Ten jednak mocno zaskoczył i poddał “Stiflera” już w pierwszej rundzie.

W kolejnej walce również zmierzył się ze znacznie większym rywalem, jakim był “Bombardier”. Fani liczyli na niespodziankę, jednak Senegalczyk błyskawicznie rozbił “Stiflera”.

RELACJA

RUNDA 1

Soroko ruszył z mocnym lowem, „Stifler” skraca dystans, dobrze unika i zapina klincz. Soroko trafia, dobija i wygrywa już w 1. rundzie!

Oficjalny wynik: Adam Soroko wygrywa przez TKO w 1. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments