Wtorek, 16 Lipca, 2024

(VIDEO) “Bagieta” szybko znokautowany przez “Kamerzystę”! Sędzia kończy walkę w pierwszej rundzie!

Opublikowane 27 listopada 2022, 00:10
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Do klatki Prime Show MMA powrócił “Bagieta” nazywany “Królem freak fightów”. Stoczył on bokserski pojedynek z “Kamerzystą”.

Dla Michała Gorzelańczyka był to drugi pojedynek we freak fightach. W debiucie zmierzył się z Janem Pateckim i poddał swojego rywala. Następnie stanął do walki z “Robalinim”. Tym razem próbował różnych technik, żeby skończyć swojego przeciwnika i finalnie ponownie udało mu się zwyciężyć przed czasem.

Rywalem ulubieńca kibiców był “Kamerzysta”, który również stoczył swoją drugą walkę. Tym razem zmierzył się jednak ze swoim najtrudniejszym rywalem. W pierwszym starciu błyskawicznie znokautował znacznie mniejszego Kruszwila, natomiast w drugim pojedynku zawalczył w budce telefonicznej. Błyskawicznie łokciami zmasakrował Kubę Lasika, który nie stawiał żadnego oporu.

Tym razem pojedynek nie odbył się w formule MMA, a na zasadach boksu w małych rękawicach. Co ciekawe dozwolone były trzy kopnięcia, a “Bagieta” zapowiadał, że z chęcią je wykorzysta.

RELACJA

RUNDA 1

Kamerzysta natychmiast rusza i ląduje na deskach Bagietka! Jest liczenie sędziego, wraca do gry Gorzelańczyk. Obrywa po raz kolejny, mocna seria i prawy znów sprowadza Bagietkę na ziemię. Od razu rusza Wawrzyniak, łapie się siatki Bagietka i sędzia przerywa walkę!

Oficjalny wynik: Łukasz „Kamerzysta” Wawrzyniak wygrywa przez TKO w 1. rundzie

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments