Wtorek, 23 Lipca, 2024

Dawid Załęcki o konflikcie syna z Don Kasjo: “Mam nadzieję, że go spotka na ulicy. Wyjaśni sprawę po męsku”

Fot. YouTube
Opublikowane 10 grudnia 2022, 11:02
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Już dzisiaj odbędzie się gala High League 5, podczas której ponownie w klatce zobaczymy Dawida Załęckiego. Tym razem stanie przed znacznie większym wyzwaniem niż ostatnio.

“Crazy” zadebiutował we freak fightach w pojedynku z Alanem Kwiecińskim, który w tym roku przegrał wszystkie cztery walki. Debiutujący Załęcki jako jedyny rozbił swojego rywala przed czasem, już w pierwszej rundzie. Nie udało się to jego synowi Denisowi, Mateuszowi Murańskiemu, ani Patrykowi Bandurskiemu.

Dawid Załęcki o konflikcie syna z “Don Kasjo”

Teraz zmierzy się z Vaso Bakoceviciem, zawodowym fighterem, który ma ogromne doświadczenie i walczył w różnych formułach i organizacjach. Wczoraj rywale stanęli twarzą w twarz, a “Crazy” po oficjalnej ceremonii udzielił wywiadu portalowi fansportu.pl.

Dawid poruszył temat syna i jego konfliktu z Kasjuszem Życińskim. Freak fighter w ostatnim czasie w mocnych słowach wypowiadał się na temat “Bad Boya”. Wygląda na to, że Denis nie jest zainteresowany walką w klatce.

Zawodnik High League zamierza wszystko wyjaśnić na ulicy, przy okazji spotkania z Życińskim:

– Mam nadzieję, że “Don Kasjo” spotka gdzieś Denisa przypadkiem na ulicy. Gdzieś, gdzie będzie mało ludzi. Nikt nie będzie zarzucał Denisowi, że robi coś pod publikę. Wyjaśni z nim sprawę po męsku w cztery oczy, a nie przy ochronach, gdzieś na galach. Mam nadzieję, że to będzie szybsze, niż jakakolwiek walka na gali. To będzie męska rozmowa, co z niej wyniknie, to już wyjdzie w praniu.

Całą rozmowę znajdziesz poniżej:

Kursy bukmacherskie na High League 5

Galę HIGH League 5 obstawić można tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start dla nowych użytkowników przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli pierwszy kupon będzie zwycięski gracz otrzymuje pełną wygraną, jeżeli zaś przegra – Fortuna zwraca wkład, maksymalnie do 600 zł na konto. Na kupon można dodać jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie okaże się nietrafione, zwrot postawionej kwoty wraca i można wykorzystać je na dalszą grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO