Pudzianowski przed walką legend na KSW 77: „Jest stres. Mamed to nieobliczalny zawodnik”

Fot. YouTube
Opublikowane 17 grudnia 2022, 11:29
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Już ostatnie godziny dzielą nas od prawdziwego hitu. W main evencie dzisiejszej gali zobaczymy konfrontację legend polskiego MMA.

O godzinie 19:00 rozpocznie się największe w tym roku wydarzeni zorganizowane przez federację KSW. Na kibiców czekają pojedynki młodych zawodników, dwa starcia o pas i walka byłego mistrza Mameda Khalidova z Mariuszem Pudzianowskim.

Dostęp do KSW 77 można uzyskać jedynie po wykupieniu abonamentu w Viaplay. Miesięczna subskrypcja kosztuje 34,99 zł. Wystarczy zarejestrować się klikając w poniższy baner.

Założenie nowego konta nie potrwa dłużej, niż minutę, a pozwoli na dostęp w najwyższej jakości do XTB KSW 77, poprzednich gal oraz wielu filmów, seriali i innych wydarzeń sportowych.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie KSW77_480x400.png

Ostatnie słowa Pudzianowskiego przed KSW 77

W miniony piątek odbyła się oficjalna ceremonia ważenia, po których zawodnicy udzielili wywiadów. Pudzianowski przed największym pojedynek w karierze przyznał, że czuje stres, gdyż rywal jest nieobliczalny i nie wiadomo, czego można się po nim spodziewać.

– Oczywiście, że jest stres, dlatego że Mamed to zawodnik nieobliczalny. On nie walczy schematami. Ja też nie. Coś tam w głowie mam narysowane i to, co walka, przeciwnik pokażę, to idę za ciosem. Tak jest za każdym razem. Jakiś gameplan mam, ale to tylko w głowie narysowane. To, na co przeciwnik pozwala, to wtedy się robi.

– Na razie to do mnie dociera, jakaś abstrakcja, tu trochę się uśmiechamy. Na razie nie dociera, dobrze się bawię. Do mnie to zawsze dociera tak na godzinę przed. Jeszcze do mnie to nie dociera, że ja jutro z Mamedem wejdę do klatki.

Całą rozmowę znajdziesz poniżej:

-> Oglądaj walkę Khalidov vs Pudzianowski na żywo!

Kursy bukmacherskie na XTB KSW 77

Całą galę KSW 77 możesz obstawić u bukmachera STS, który oferuje bonus w postaci dodatkowych 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych. Ponadto gracz będzie mógł postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych.

Wystarczy zarejestrować się – tutaj – wpłacić pieniądze i obstawić kupon.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO