Trylogia, ale nie w MMA? Conor McGregor wyzwał Nate’a Diaza w nowej formule!

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 19 grudnia 2022, 11:02
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Pierwszy podwójny mistrz w historii UFC, Conor McGregor, powinien wrócić w przyszłym roku do oktagonu. Niewykluczone, że jeszcze wcześniej zobaczymy go w całkowicie innej, nowej formule. Irlandczyk zdołał już rzucić w Internecie wyzwanie Nate’owi Diazowi!

Zawodnicy od dawna toczą ze sobą rywalizację. Po raz pierwszy w oktagonie spotkali się w 2016 roku, gdy Nate uratował galę UFC 196, biorąc walkę z „Notoriousem” na kilkanaście dni przed wydarzeniem. Amerykanin zwyciężył wówczas przez poddanie w drugiej rundzie, wręczając Irlandczykowi pierwszą porażkę w federacji.

Conor McGregor natychmiast zaczął ubiegać się o rewanż. Ten nastąpił już 5 miesięcy później, a panowie podnosili emocje na konferencjach prasowych. W końcu znaleźli się w oktagonie, a po 25 minutach to ręka ówczesnego mistrza wagi piórkowej poszła w górę.

Tak naprawdę od tych 6 lat raz po raz wracał temat trylogii. Na chwilę obecną Nate Diaz pozostaje wolnym agentem po tym, jak wypełnił umowę z UFC. McGregor od czasu porażki z Dustinem Poirierem pozostaje na uboczu, ale zapowiedział już powrót do puli testowanych zawodników przez Amerykańską Agencję Antydopingową.

Irlandczyk na Twitterze bardzo pochwalił nowy twór swojego pracodawcy, Dany White’a. Otworzył on bowiem federację Power Slap League, czyli walk na „liście”. W swoim wpisie Conor przy okazji zaproponował, by zorganizować tam trylogię pomiędzy nim, a Diazem!

Te zawody w walkach „na liście” coraz bardziej mi się podobają. Kto nie lubi oglądać jakościowych plaskaczy, hahaha.

Kolejność wyznacza rzut monetą? Ile czasu jest na powrót do siebie przed swoim uderzeniem? Kończy się to nokautem? Na 100% idę na to. To Dany? Co to do ku*wy za szaleństwo, hahaha. Wchodzę w to.

Ja kontra Nate, o pas tej federacji, hahahaha, może choć do tego tytułu miałbyś szansę się zbliżyć Nate, mały plaskaczu.

Młodszy z braci Diaz jest oczywiście znany ze swojego „Stockton slapa„, uderzenia otwartą ręką. Po ogłoszeniu powstania Power Slap League kibice naturalnie stwierdzili, że Nate tam trafi. Czy jego rywalem może być „The Notorious”? Menedżer Amerykanina ujawnił przed miesiącem, że jego klient wciąż jest mocno zainteresowany trylogią z Irlandczykiem…

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO