Norman Parke odpowiedział na ostre słowa Bomby! Wbił freak fighterowi szpilkę: „Idę się trochę przespać”

Fot. YouTube
Opublikowane 21 stycznia 2023, 09:51
przez Przemek Krautz
3
0
Brak komentarzy

Norman Parke za pośrednictwem swojego Instagrama odpowiedział na ostatni wywiad Pawła Bomby. Freak fighter nie szczędził ostrych słów pod adresem Irlandczyka.

W rozmowie z kanałem MMA-Bądź na bieżąco „Scarface” zdradził, że doszło do jego spięcia ze „Stormin” przy okazji Prime Show MMA 2. Na ważeniu przed galą miała miejsce awantura pomiędzy Bombą i Pawłem Kałuskim. Zachowanie pierwszego z nich nie spodobało się Normanowi, co doprowadziło do wymiany zdań.

Parke odpowiada Bombie!

We wspomnianym wywiadzie Bomba wielokrotnie obraził Irlandczyka, a zapytany o walkę najpierw stwierdził, że może z nim zawalczyć, a następnie wyjaśnił, że nie chce promować zawodników, którzy oszukują polskie organizacje:

– Była sytuacja z Parke. Coś do mnie powiedział, jak zbiłem Kałuskiego, tę nogę mu rozwaliłem przed walką. Parke powiedział, że jestem frajer i u niego w rejonie by mnie za takie coś rozwalili. Ja powiedziałem, że Parke jest frajerem i na moim rejonie za to, że frajer nie dotrzymuje słowa, dyma federację i jest jebaną chorągiewą, byłby gwałcony w twarz.

– (…) Ja tej szmacie bym nie chciał dać walki, bo on dyma te wszystkie federacje. To jest jedyne, czego bym nie chciał. Won z Polski, przyjeżdża, jeszcze dyma nasze firmy. Ja bym nie chciał promować takich osób. To jest złodziej, oszust i nie dotrzymuje słowa.

Kilka godzin po wywiadzie na Instagramie Parke pojawiła się odpowiedź. Irlandczyk opublikował dwa ciężkie nokauty na Bombie, przy których napisał – Idę się trochę przespać.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
0

WIDEO

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments