Alan o dominacji Bomby w starciu z Murańskim: „Ta walka była ustawiona. Zero charakteru, zero czegokolwiek”

Fot. YouTube
Opublikowane 23 stycznia 2023, 13:59
przez Przemek Krautz
0
6
Brak komentarzy

Alan Kwieciński wypowiedział się na temat walki Mateusza Murańskiego z Pawłem Bombą, którą niespodziewanie zwyciężył skazywany na porażkę „Scarface”.

Przed galą High League 5 niemal wszyscy stawiali „Murana” w roli ogromnego faworyta. Bomba miał za sobą dwie błyskawiczne porażki przez ciężkie KO. Najpierw w kilkanaście sekund został znokautowany przez „Tarzana”, a następnie po pierwszym ciosie „Ferrariego” padł nieprzytomny na deski.

Alan o walce Murański vs Bomba

Kiedy jednak doszło do pojedynku z Murańskim, będący sporym underdogiem „Scarface” mocno zaskoczył wszystkich widzów. Od początku dominował w starciu na zasadach K-1, mocno okopując nogę rywala i wygrywają kolejne odsłony.

Bezradny Murański zaczął obalać swojego przeciwnika tak, jakby toczył pojedynek w formule MMA. Po kolejnych sprowadzeniach do parteru oraz ostrzeżeniach ze strony sędziego w końcu arbiter przerwał walkę i zdyskwalifikował „Murana”.

W ostatnim wywiadzie dla MMA-Bądź na bieżąco na temat walki wypowiedział się Alan Kwieciński, który przyznał, że jego zdaniem pojedynek ten był ustawiony:

Sami widzieliście. Moim zdaniem walka z Murańskim była ustawiona. Tam było zero charakteru, zero czegokolwiek tak naprawdę i sądzę, że ta walka była ustawiona – przyznał Alan.

Co ciekawe, to już kolejny pojedynek, o którym Kwieciński stwierdził, że był ustawiony. Niedawno w wywiadzie dla FAME NEWS o starciu Najman vs Jóźwiak powiedział – Najman dostał obcierkę i siadł na dupę. Sądzę, że to była ustawka. Obcierka i… Co tu dużo mówić. Takie jest moje zdanie.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
6
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO