(VIDEO) Brat Pudzianowskiego trenuje z Najmanem! Pomaga mu w przygotowaniach do walki z Murańskim

Fot. YouTube
Opublikowane 6 lutego 2023, 13:12
przez Przemek Krautz
1
3
Jeden komentarz

Marcin Najman opublikował właśnie nagranie z przygotowań i zdradził, że w treningach do gali High League 6 pomaga mu jeden z braci Pudzianowskich.

Już 18 marca odbędzie się gala High League 6, podczas której do klatki powróci „El Testosteron”. W main evencie wydarzenia stoczy jeden z największych pojedynków we freak fightach i zmierzy się z Jackiem Murańskim na zasadach boksu birmańskiego.

Pudzianowski pomaga Najmanowi w przygotowaniach

Wygląda na to, że „El Testosteron” po raz pierwszy od dawna naprawdę mocno przygotowuje się do swojej walki. Regularnie publikuje nagrania z różnych treningów, kiedy wcześniej zazwyczaj prezentował jedynie pracę na worku czy walkę z cieniem.

Co ciekawe, tym razem pomaga mu najstarszy z braci Pudzianowskich, który jakiś czas temu zdradził, że sam przygotowuje się do debiutu. Najman miał już do czynienia z całym rodzeństwem. Najpierw Mariusz rozniósł „El Testosterona” w walce na KSW, a niedawno Krystian wbił w niego szpilkę, pisząc o nim – Znawca, który wszystkie walki ma w plecy, zejdź na ziemię.

Teraz razem z Dominikiem trenuje przed High League 6. Na swoich social mediach opublikował nagranie, przy którym napisał:

– Dzięki Pudzian Senior za dociążenie na dzisiejszym treningu. Jedziemy ze Starym Fraglesem do spodu.

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
3
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
(VIDEO) Najman zabrał głos po śmierci Mateusza Murańskiego. Apeluje do Internautów: „Znałem Mateusza i Dawida Ozdobę osobiście. Zastanówcie się dwa razy, jak kogoś dojeżdżacie w Internecie” – FanSportu.pl – MMA , Boks,
1 rok temu

[…] Marcin Najman zabrał głos i za pośrednictwem social mediów zaapelował do Internautów po tragicznej śmierci Mateusza Murańskiego. […]

WIDEO