Jóźwiak grozi pozwem zawodniczce Prime Show MMA! Odpowiada na jej zarzuty: „Nie odpuszczę jej. Jest bezczelna i dostanie pozew”

Fot. YouTube
Opublikowane 8 marca 2023, 09:47
przez Przemek Krautz
0
1
Brak komentarzy

Paweł Jóźwiak w jednym z ostatnich wywiadów odpowiedział Paulinie Hornik. Oświadczył, że pozwie zawodniczkę Prime Show MMA.

W ostatnich dniach Paulina Hornik, która walczyła w main evencie trzeciej edycji, nagłośniła kwestię problemów finansowych Prime. Jest to głośny temat, o którym mówi się już od kilku miesięcy. Wciąż kolejni zawodnicy zabierają głos i ujawniają nowe szczegóły.

Jóźwiak odpowiada zawodniczce Prime Show MMA

Tym razem Hornik ostrzegła osoby, które mogą związać się z kontrowersyjną federacją. W serwisie YouTube opublikowała materiał, na którym wyjaśniła całą sprawe:

– Nie dostawałam informacji odnośnie przelewu, nie dostawałam informacji odnośnie niczego. Stoczyłam walkę i temat ucichł. (…) Ze mną bardzo długo zwlekali. Dostawałam wiadomości, że przelew zaraz będzie. Czekałam miesiąc, drugi, zaczęłam słyszeć coraz więcej plotek, że jednak mi nie zapłacą, że upadłość. Ja dalej czekałam i poszło wezwanie do sądu.

Następnie nazwała Pawła Jóźwiaka kłamcą, gdyż ten podczas konferencji przed FAME 17 oświadczył, że każdy zawodnik dostał wynagrodzenie zgodnie z obowiązującą umową:

– Jóźwiak jest kłamcą, ponieważ na ostatniej gali FAME 17 powiedział, że zostały wypłacone wszystkim zawodnikom pieniądze zgodnie z umowami i jest to nie prawda. Nie wiem, czy komukolwiek wypłacono pełne wynagrodzenie. Prawdopodobnie jednej czy dwóm osobom, które miało małe stawki. Osoby, którym zaproponowano większe pieniądze, po prostu były zastraszane z takim fajnym zdaniem, że: Albo zgodzisz się na ugodę, albo ogłosimy upadłość.

Jóźwiak w wywiadzie dla Krystiana Śmiałka odpowiedział m.in. na wywiad, jaki Hornik udzieliła wcześniej kanałowi Antyfakty. Oświadczył, że pozwie freak fighterkę, gdyż twierdzi, że nigdy z nią nie rozmawiał. Hornik jednak nigdzie nie wspominała o rozmowie z Jóźwiakiem, a jedynie oświadczył, że kłamie w kwestiach finansowych.

– Hornik to ja nie odpuszczę. Co ona gada za bzdury, ja negocjowałem niektóre kontrakty, bo nie ukrywam, że działałem przy Prime. Rozmawiałem np. z Dubielem. Jeśli chodzi o Hornik, to ta dziewczyna jest bezczelna i ona dostanie pozew sądowy ode mnie, bo ja z nią nigdy nie zamieniłem słowa na temat walki. Niech ona nie mówi, że Jóźwiak ją zastraszał. Widziałem to i jestem oburzony.

Następnie dodał, że wzięła ona udział w Move Federation w związku z czym nałożono na nią karę i właśnie z tego względu nie dostała gaży. Trzeba jednak wyjaśnić, że gala Move odbyła się 10 miesięcy po Prime Show MMA 3. Dodatkowo Hornik zapewnia, że „absurdalna” kara jej nie obowiązuje i podjęła w tej sprawie współpracę z prawnikiem.

– Nie wiem, co ona miała z Prime, ale ja z nią nie toczyłem żadnych rozmów i jej tego nie odpuszczę. Z tego, co ja wiem, to Hornik nie dostała wypłaty, ale to tylko dlatego, że miała zakaz brania udziału w jakichkolwiek eventach, które są sprzedawane w systemie PPV. Ona brała udział w Move. Prime ma roszczenia do niej, bo złamała warunki kontraktu.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments