(VIDEO) Najman prezentuje przebieg obrony Jasnej Góry! „Obrona pod moim dowództwem. Obce hordy nieprzyjaciela nacierały”

Fot. YouTube
Opublikowane 9 marca 2023, 11:42
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Do sieci trafił właśnie materiał promujący galę High League 6, do której dojdzie już 18 marca. W akcji ponownie zobaczymy Marcina Najmana.

„El Testosteron” miał zmierzyć się z Jackiem Murańskim, jednak doszło do zmiany rywala i ponownie zawalczy z Pawłem Jóźwiakiem. Zamierza odegrać się za ostatnią porażkę, jaką poniósł podczas starcia na gali WOTORE 5.

Dzień z Marcinem Najmanem

Debiutujący prezes FEN pokonał Najmana w zaledwie 20 sekund. Tym razem jednak ma być inaczej i „El Testosteron” zapewnia, że odniesie zwycięstwo. Warto zaznaczyć, że po raz pierwszy od dłuższego czasu bardzo mocno skupił się na przygotowaniach i współpracuje z nowym trenerem.

Do sieci trafił właśnie materiał promujący jego pojedynek. Kamery High League spędziły dzień z Najmanem, który m.in. opowiedział o swojej słynnej obronie Jasnej Góry, niedoszłym sparingu z Krzysztofem Stanowskim, treningach, czy spotkaniu z „Boxdelem” w częstochowskim centrum handlowym.

– Zabiorę was teraz na miejsce bitwy. Znaczy bitwy, która się nie odbyła, gdzie nacierały obce hordy. Obrona Jasnej Góry pod moim dowództwem. Wszyscy na pozycjach, na szczęście odparliśmy atak, klasztor dalej stoi, a zresztą wam pokaże i pokażę miejsce niedoszłej bitwy.

Kursy bukmacherskie na walkę Najman vs Jóźwiak

Galę High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano dla Ciebie specjalny BONUSdarmowe 20 zł i aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady są proste: jeśli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO