Załęcki stanowczo o konflikcie syna z Don Kasjo: „Niech wezmą kamerę, wyjaśnią to na ulicy i puszczą w Internet. Denis nie powinien dać mu zarobić złotówki”

Fot. YouTube
Opublikowane 14 marca 2023, 11:24
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Dawid Załęcki nie ma żadnych wątpliwości, jeśli chodzi o Kasjusza Życińskiego. Kolejny raz podkreślił, że jego syn powinien wyjaśnić wszystko na ulicy.

Konflikt pomiędzy Denisem i „Don Kasjo” to w ostatnim czasie najgłośniejszy temat w świecie freak fightów. Pomiędzy zawodnikami padły naprawdę mocne słowa, a „Bad Boy” zapewnia, że nie zostawi tak tej sprawy. Bez wątpienia dojdzie pomiędzy nimi do awantury lub starcia w klatce.

Najpierw jednak Denisa czeka pojedynek na High League 6, podczas którego zmierzy się z Pawłem Tyburskim. Natomiast jego ojciec Dawid stanie przed dużym wyzwaniem i zawalczy z Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem.

-> PPV na High League 6 kupisz TUTAJ!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-12.png

Dawid Załęcki o „Don Kasjo”

Po konferencji w wywiadzie dla fansportu.pl poruszony został temat Kasjusza Życiński. Ojciec Denisa przyznał, że jego zdaniem nie powinno dojść do pojedynku, żeby „Don Kasjo” na tym nie zarobił. Jeśli panowie są zainteresowani konfrontacją zdaniem Dawida mogą zrobić to na ulicy, a nie w klatce:

– Ja uważam, że Denis nie powinien dać mu tej walki i powinien wyjaśnić na ulicy. Jak chcą, to niech kamerkę wezmą, ktoś nagra i puści w Internet. Moim zdaniem Denis nie powinien mu dać zarobić złotówki za to wszystko. Ma tylu zawodników, z którymi może walczyć, więc olać go i tyle.

Denisa sprawa, ja mówię tylko moje zdanie. On często się mija z moim zdaniem, często to jest u nas kwestia sporna. Zresztą powiedział w wywiadzie, że: „Ojciec nigdy nie ma racji”, więc kto wie.

Kursy bukmacherskie na walkę Dawid Załęcki vs Mateusz Kubiszyn

Wszystkie walki High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO