(VIDEO) Ostatnie face-to-face Załęcki vs Tyburski! Ogromne emocje przed High League 6!

Fot. YouTube
Opublikowane 17 marca 2023, 19:59
przez Przemek Krautz
0
3
Brak komentarzy

Za nami oficjalna ceremonia ważenia i media trening przed galą High League 6. Zawodnicy po raz ostatni stanęli twarzą w twarz.

Już jutro czekają na nas emocjonujące pojedynki freakowe. Na karcie walk znalazł się m.in. takie zestawienia jak Denis Załęcki vs Paweł Tyburski, Dawid Załęcki vs „Don Diego” czy Marcin Najman vs Paweł Jóźwiak. Wielu kibiców jest również zainteresowanych debiutem Denisa Labrygi. Zawodnik znany z walk na gołe pięści zmierzy się z Konradem Karwatem.

-> WYKUP PPV I OGLĄDAJ HIGH LEAGUE 6 NA ŻYWO <-

Face-to-face przed High League 6

Denis Załęcki i Paweł Tyburski stanęli ostatni raz twarzą w twarz! Już podczas ostatniej konferencji doszło pomiędzy nimi do spięcia i o mało nie byliśmy świadkami awantury. Ostatecznie jednak rywale przybili sobie piątkę. Również i tym razem nie brakowało emocji.

Każdy z zawodników jest bardzo zmotywowany i w klatce nie odpuści. Tyburski oświadczył nawet, że jest gotowy na wojnę i wymiany. Możemy więc spodziewać się niesamowitego starcia:

Kursy bukmacherskie na High League 6

Wszystkie walki High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
3
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO