Wrzosek o aferze z partnerką Jóźwiaka: „Nie chciałbym mieć takiego wsparcia, ale miała dużo racji”

Fot. YouTube
Opublikowane 6 kwietnia 2023, 13:13
przez Przemek Krautz
3
2
Brak komentarzy

Arkadiusz Wrzosek na chłodno odniósł się do głośnej afery, jaka miała miejsce kilka tygodni temu po gali High League 6.

Zawodnika KSW udzielił wywiadu, w którym został zapytany o Pawła Jóźwiaka. Zdradził, że oglądał walki prezesa FEN, który dwukrotnie bił się z Marcinem Najmanem. Najpierw pokonał go w niecałe 20 sekund, a w rewanżu poniósł porażkę po decyzji sędziów.

Wrzosek o aferze z partnerką Jóźwiaka

Kilka dni po gali do sieci trafił materiał opublikowany przez federację i wywołał ogromne zamieszanie. Kamery zarejestrowały bowiem reakcję partnerki Jóźwiaka, która była wściekła za to, że nie był w stanie pokonać „El Testosterona”.

Co to ma ku**a być? Z Najmanem przegrać? Ku**a! Wstawaj! – wypaliła w kierunku wycieńczonego Jóźwiaka, który nie chciał wstać spod klatki.

Wiele osób mocno skrytykowało partnerkę prezesa FEN, a teraz głos zabrał także Arkadiusz Wrzosek, który rozmawiał z Filipem Lewandowskim:

– Dużo osób za poważnie to wzięło. Nie chciałbym mieć takie wsparcia ze strony dziewczyny, no ale… Miała też dużo racji. Najman spiął się, ale jaki on był zadowolony, w jaką euforię wpadł, także to mówi o tym, że naprawdę potraktował wygraną. To było niesamowite, tak się cieszył z wygranej z Jóźwiakiem.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO