XTB KSW Colosseum 2. Mamed komentuje debiut Gleby! Odpowiada na krytykę: „Mega zestawienie. Ci, którzy gadają, będą oglądać najchętniej”

Fot. YouTube
Opublikowane 1 maja 2023, 10:47
przez Przemek Krautz
5
1
Brak komentarzy

Mamed Khalidov stanął w obronie zestawienia, które otworzy galę na Stadionie Narodowym. Pojedynek ten wywołał sporo kontrowersji.

Podczas XTB KSW Colosseum 2 dojdzie do walki dwóch debiutantów. Po raz pierwszy w formule MMA zmierzą się ze sobą znany z GROMDY Patryk Tołkaczewski oraz były bokserski mistrz świata kategorii junior ciężkiej Krzysztof Głowacki.

Mamed o walce „Gleba” vs Głowacki

Jeśli chodzi o ten pojedynek, kibice są mocno podzieleni. Wielu fanów uważa, że w to miejsce można było dać szansę pełnoprawnym zawodnikom MMA. Gala na Narodowym to wielkie wydarzenie i wielu fighterów mówiło o tym, że chciałoby wziąć udział w Colosseum 2.

Ostatecznie jednak federacja zdecydowała się na sportowy freak fight, w którego obronie stanął Mamed Khalidov. Były mistrz, który w czerwcu ponownie zmierzy się ze Scottem Askhamem, w rozmowie z Klatka po klatce przyznał:

– Ten się bił na gołe pięści, ten jest mistrzem świata. W MMA nie jara cię takie coś? Ci, którzy gadają, będą najchętniej oglądać. Myślę, że to jest mega zestawienie. Dla mnie każdy ma swoje zdanie, nikomu nic nie można narzucić, ale obejrzeć w MMA mistrz świata w boksie i gościa, co bił się na gołe pięści i dobrze sobie radził, dlaczego nie? Czy zasłużył, gdyby wyszedł do boksu? Oczywiście, nie zasłużył, ale tu mówimy o MMA.

Kursy bukmacherskie na walkę „Gleba” vs Głowacki

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 81

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
5
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO