„Młode Gliwice” powracają do walk 3vs3! Wiemy, z kim zawalczą na gali The War 5!

Fot. YouTube
Opublikowane 3 maja 2023, 08:49
przez Przemek Krautz
1
1
Brak komentarzy

Na kilka dni przed galą The War 5 doszło do zmian na karcie walk. Nie zobaczymy pojedynku „Wizards” z „Jamnikami”. Drugą z ekip czeka natomiast rewanż za szybką porażkę.

5 maja powraca gala organizowana przez Denisa Załęckiego, a wraz z nią turniej oraz brutalne pojedynki 3vs3. Zawodnicy początkowo bili się na gołe pięści, a teraz toczą walki w piąstkówkach. W 8-osobowym turnieju obowiązuje formuła K-1 + łokcie i uderzenia głową bez parteru.

Grupowe pojedynki odbywają się na zasadach stójki + dobicia w parterze, przez co walki są bardzo chaotyczne i przeważnie kończą się błyskawicznym zwycięstwem jednej z ekip. Kiedy zostanie wyeliminowany pierwszy z zawodników, drużyna zyskuje przewagę, co znacznie ułatwia starcie.

-> Kliknij w baner i oglądaj The War 5 na żywo! <-

Znamy rywala „Młodych Gliwic”

Na kilka dni przed galą na karcie walk doszło do zmian, jeśli chodzi o walki 3vs3. Początkowo „Jamniki” w składzie „Maniu”, „Larfi” i „Kebi” mieli zmierzyć się z „Wizards”, które tworzyli „Wąsu”, Kuba i „Venom”. Ostatecznie jednak ekipa „Wizards” się wycofała, a „Wąsu” weźmie udział w 8-osobowym turnieju.

Natomiast z „Jamnikami” zawalczą „Młode Gliwice”, czyli „Gilu”, „Rogi” i Michał. Dodatkowe emocje zapewnia fakt, że jest to pojedynek rewanżowy. Ekipy po raz pierwszy zmierzyły się na ostatniej gali i w niecałe 40 sekund kibice Piasta Gliwice rozprawili się z rywalami.

The War 5 obejrzeć możecie wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 29,90 zł, ale dostępny też jest pakiet z nagraniem gali za 34,90 zł. Chętni wciąż mogą nabyć wejściówki na galę!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments