THE WAR 5. Powracają walki grupowe! Wiemy, kto zawalczy 3 vs 3!

Fot. The War/Rafał Lipiński
Opublikowane 2 maja 2023, 10:48
przez Jakub Hryniewicz
3
3
2 komentarze

W najbliższy piątek odbędzie się gala The War 5, na której kibice znów zobaczą emocjonujące pojedynki grupowe. Nie zabraknie debiutantów, jak i znanych twarzy. Wydarzenie odbywa się w Arenie Gliwice, toteż nie mogło zabraknąć miejscowej ekipy!

Organizacja założona przez Denisa Załęckiego już po raz piąty dostarczy kibicom moc wrażeń przez brutalne walki. Zawodnicy będą występować w „piąstkówkach”, czyli małych rękawicach. Dystans pojedynków to 4 rundy po 2 minuty, a jeśli nie przyniesie ona rozstrzygnięcia, odbędzie się dodatkowa bez limitu czasowego. Zasady pozostają niezmienne: K1 + łokcie + uderzenia głową z wyłączeniem parteru.

-> Kliknij w baner i oglądaj The War 5 na żywo! <-

THE WAR 5: Wracają walki grupowe!

To, co wyróżnia organizację The War na tle innych to oczywiście pojedynki grupowe. Denis Załęcki słuchał głosu kibiców i docenił ostatnie brutalne zwycięstwo MŁODYCH GLIWIC na poprzedniej gali.

– Fani od początku pytali się nas, kiedy w końcu zrobimy galę na Śląsku. Podczas czwartej edycji świetnie pokazała się ekipa MŁODE GLIWICE i chcieliśmy ich w ten sposób nagrodzić. Wiemy, że ściągną na trybuny wielu ludzi i stoczą widowiskową walkę, a na tym najbardziej nam zależy – mówił założyciel federacji przed wydarzeniem w Arenie Gliwice.

Na ten moment nie znamy ekipy, z którą zmierzą się kibice Piasta Gliwice. Wiadomo natomiast, że pojawią się inne znane drużyny. Do akcji wracają JAMNIKI, które zechcą udowodnić, że drzemie w nich ogromna siła! MANIU, LAFRI i KEBI tym razem staną w klatce z WIZARDS, w składzie: WĄSU, VENOM i KUBA.

The War 5 obejrzeć możecie wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 29,90 zł, ale dostępny też jest pakiet z nagraniem gali za 34,90 zł. Chętni wciąż mogą nabyć wejściówki na galę!

Bilety dostępne w serwisie eBilet

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
3
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
The War 5: Karta walk, walki, zawodnicy. Kto walczy na The War 5? Cena PPV, jak kupić dostęp? – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
30 dni temu

[…] The War 5 nie może zabraknąć też oczywiście pojedynków drużynowych. W ujawnionych składach ekip pojawili się oczywiście zawodnicy, którzy kapitalnie zaprezentowali się na poprzedniej gali. […]

trackback
„Młode Gliwice” powracają do walk 3vs3! Wiemy, z kim zawalczą na gali The War 5! – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
30 dni temu

[…] Grupowe pojedynki odbywają się na zasadach stójki + dobicia w parterze, przez co walki są bardzo chaotyczne i przeważnie kończą się błyskawicznym zwycięstwem jednej z ekip. Kiedy zostanie wyeliminowany pierwszy z zawodników, drużyna zyskuje przewagę, co znacznie ułatwia starcie. […]