Kibice chcą Najmana w Galerii Sław KSW! Wyprzedził nawet Mameda: „Czy jestem zaskoczony? Nie, nie jestem”

Fot. YouTube
Opublikowane 12 maja 2023, 08:49
przez Przemek Krautz
15
11
3 komentarze

KSW kilka dni temu przekazało informację o prowadzeniu Hall of Fame, czyli Galerii Sław. Kibice dają do zrozumienia, że chcieliby, aby federacja wyróżniła Marcina Najmana.

Po blisko 20 latach na rynku prawie 90 wydarzeniach i setkach walk toczonych niegdyś w białym ringu, a dziś w okrągłej klatce, organizacja KSW zdecydowała o utworzeniu Hall of Fame. W każdym roku wyróżniani będą zawodnicy, a także inne osoby, które w wyjątkowy sposób wpisały się w historię organizacji.

Najman w Galerii Sław KSW?

Galeria Sław to sposób na uhonorowanie najważniejszych osób w federacji. Z całą pewnością do Hall of Fame wprowadzeni zostaną tacy zawodnicy jak Mamed Khalidov, który jest legendą KSW, Mariusz Pudzianowski czy Michał Materla.

Kibice chcieliby, żeby wyróżniony został również Marcin Najman. Chociaż w KSW stoczył tylko dwie walki, to jedna z nich ustanowiła niewiarygodny rekord oglądalności, który raczej nie zostanie pobity. Jego starcie z Mariuszem Pudzianowskim oglądało nawet 6 milionów widzów.

Uważa się również, że ten pojedynek był pierwszym polskim freak fightem, w którym Najman jako pięściarz i kickboxer zmierzył się z debiutującym byłym strongmanem.

Portal myMMA.pl przeprowadził ankietę, w której zapytał kibiców o to, kogo chcieliby wprowadzić do Galerii Sław. Głos można oddać tutaj – Kto powinien trafić do Hall of Fame?

Najwięcej głosów, bo aż 29 procent zebrał właśnie Marcin Najman. Kolejny za nim jest Mamed Khalidov – 21 procent głosów i dopiero na trzeciej pozycji Mariusz Pudzianowski – 13 procent oddanych głosów. Dalej znajduje się m.in. Mateusz Gamrot, Michał Materla, Jan Błachowicz, czy Łukasz Jurkowski.

Całą sprawę skomentował sam NajmanCzy jestem zaskoczony? Nie. Nie jestem – napisał, gdy jego nazwisko znajdowało się na drugiej pozycji. Kiedy jednak wyprzedził Khalidova, dodał – No dobra… tego się nie spodziewałem… Dzięki.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
15
11
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mczeniusz
Mczeniusz
9 miesięcy temu

To jego fani z freaków głosowali

Marek2
Marek2
9 miesięcy temu

Patrząc po jakości komentarza i ciągłe „hehe” to nie powinieneś nikogo nazywać klaunem

trackback
Łuaksz Jurkowski pierwszym członkiem KSW Hall of Fame! – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
9 miesięcy temu

[…] Od czasu ogłoszenia wprowadzenia KSW Hall of Fame, niemal natychmiast pojawiły się różne głosy dotyczące tego, kto się tam znajdzie. Jedni byli przekonani, że pierwszą osobą będzie Mamed Khalidov, aczkolwiek w jednej z internetowych ankiet przodował Marcin Najman. […]

WIDEO