Dawid Załęcki o turnieju High League: „To chyba będzie bardziej komediowe niż fighterskie”

Fot. High League
Opublikowane 23 maja 2023, 13:03
przez Przemek Krautz
0
4
Brak komentarzy

Już 16 czerwca odbędzie się siódma gala High League, podczas której dojdzie do pierwszych pojedynków w ramach turnieju.

Federacja postanowiła zorganizować coś, czego jeszcze we freak fightach nie było, czyli Grand Prix High League. Będą to 8-osobowe zawody, które były zapowiadane jako turniej legend. Spośród legend jest jednak jedyne Marcin Najman, który toczył pierwsze w Polsce starcia freakowe.

Poza tym w Grand Prix wezmą udział zawodnicy walczący od niedawno jak Jacek Murański czy „Japczan”, a także debiutanci, którzy nie stoczyli jeszcze żadnego pojedynku jak „Super Mario”.

Dawid Załęcki o turnieju High League

O turniej w rozmowie z federacją zapytany został Dawid Załęcki, który podczas czerwcowej gali stanie przed dużym wyzwaniem i zmierzy się z Denisem Labrygą. Będzie to dla niego już czwarty pojedynek w High League. Wcześniej pokonał przed czasem Alana Kwiecińskiego oraz Vaso Bakocevicia i po decyzji sędziów przegrał z Mateuszem Kubiszynem.

– Oni chyba robią to bardziej dla influencerów, niż takich, którzy mają do czynienia ze sportami walki. Chyba będzie to bardziej komediowe niż fighterskie. Ale no zobaczymy. Nie proponowano mi. Mi zaproponowano taką walkę, a nie inną, więc taką przyjąłem.

Kursy bukmacherskie na walkę Labryga vs Załęcki

Wszystkie walki High League 7 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
4
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO