GROMDA 13. Sarara typuje Don Diego vs Balboa o tytuł mistrza! „Nie ma wtedy nic przyjemniejszego niż bić typa, który…”

Fot. YouTube
Opublikowane 25 maja 2023, 10:06
przez Przemek Krautz
2
2
Brak komentarzy

Tomasz Sarara w ostatnim wywiadzie zabrał głos w sprawie nadchodzącej gali i zdradził swój typ na pojedynek o mistrzowski tytuł.

Już jutro odbędzie się gala GROMDA 13, na którą czekają kibice z całej Polski. W main evencie zobaczymy hitowy pojedynek pomiędzy Mateuszem Kubiszynem i Bartłomiejem Domalikiem, którego stawką jest tytuł pierwszego mistrza GROMDY.

Galę GROMDA 13 obejrzeć na żywo można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

-> Oglądaj GROMDA 13 NA ŻYWO!

Sarara typuje „Don Diego” vs „Balboa”

O swój typ na pojedynek został zapytany Tomasz Sarara, który rozmawiał z portalem fansportu.pl. Przyznał, że „Balboa” będzie najgroźniejszy przez trzy pierwsze odsłony, gdyż jest bardzo dynamiczny i bije z dużą mocą, ale w końcu zacznie opadać z sił.

Kubiszyn natomiast jest bardzo wytrzymały i walczy inteligentnie, więc może przeczekać pierwsze odsłony, aby później rozprawić się z rywalem. Między innymi ostatni pojedynek zwyciężył dopiero po 9 minutach piątej rundy, kiedy to zaczął brutalnie rozbijać Vasyla Halycha, aż w końcu narożnik rywala rzucił na ring ręcznik i poddał pojedynek.

– Jeśli w pierwszych trzech rundach, to stawiałbym na Bartka Domalika. Od czwartej w górę szansę Kubiszyna rosną. Taki naprawdę dynamiczny, mocno bijący „Balboa” będzie bardzo ciężki do zatrzymania przez trzy rundy. Po trzeciej rundzie, jeśli paliwa zacznie brakować, to Mateusz może go przetrzymać. Nie ma wtedy nic przyjemniejszego, jakkolwiek to nie zabrzmi, niż bić typa, który nie ma siły się bronić. Tak ta walka może później wyglądać.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments