Materla pójdzie na wojnę z Paczuskim? Kołecki typuje: „Przed walką z Pudzianowskim miał doskonałą taktykę, ale w klatce…”

Fot. YouTube
Opublikowane 31 maja 2023, 09:22
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Szymon Kołecki zabrał głos przed galą na Narodowym. Były zawodnik KSW nie ma wątpliwości, że to od Michała Materli zależy wynik pojedynki z Radosławem Paczuskim.

KSW Colosseum 2 obejrzysz wyłącznie tutaj. Rejestracja w Viaplay zajmuje dosłownie minutę, a z subskrypcji możesz zrezygnować w dowolnym momencie. Łącznie na karcie aż 11 emocjonujących pojedynków w tym hitowe starcia: Artur Szpilka vs Mariusz Pudzianowski, Mamed Khalidov vs Scott Askham, czy Michał Materla vs Radosław Paczuski. Do klatki KSW powróci również Marian Ziółkowski i Arkadiusz Wrzosek. W debiucie natomiast zobaczymy Patryka „Gleba” Tołkaczewskiego, który zmierzy się z Krzysztofem Głowackim! Tego wydarzenia nie można przegapić.


Oglądaj KSW XTB Colosseum 2 na żywo – kliknij


Walka Mamed Khalidov vs Scott Askham będzie main eventem gali KSW XTB Colosseum 2. Wszystkie gale KSW można od teraz oglądać w Polsce, Wielkiej Brytanii, Holandii, krajach Nordyckich i Bałtyckich wyłącznie na platformie streamingowej Viaplay, która ma już w naszym kraju ponad milio

Cena za miesięczny dostęp to 55 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczów na żywo!

Kołecki typuje walkę Materla vs Paczuski

Szymon Kołecki, który jest aktualnie nieaktywnym zawodnikiem i nie wiadomo, czy zobaczymy jeszcze jego kolejną walkę w KSW, przy okazji ostatniego wywiadu dla InTheCagePL wytypował kilka nadchodzących zestawień. Między innymi odniósł się do pojedynku Materli i stwierdził, że to właśnie od legendy federacji zależy wynik starcia.

Podkreślił, że były mistrz nie może wdawać się w stójkowe wymiany z Paczuskim, tylko powinien sprowadzać go do parteru. Jak jednak wiemy, Materla lubi udowadniać sobie i kibicom, że potrafi walczyć ze strikerami również w ich płaszczyźnie.

Kołecki nie ukrywa, że wszystko zależy od planu Michała oraz tego, jak go zrealizuje, gdyż jest lepszym zawodnikiem niż jego rywal. Według doniesień byłego sztangisty Materla miał świetną taktykę na Mariusza Pudzianowskiego, jednak w klatce robić zupełnie coś innego, przez co został brutalnie znokautowany.

– Gdybym był przekonany, że Materla ułoży odpowiednią taktykę i w walce ją zrealizuje, w stu procentach stawiam na Michała. Ale boję się, że taktyk wcale nie musi być dobra, bo Michał bardzo lubi próbować bić się w stójce, bo zawsze chce pokazać, że jest wojownikiem. Absolutnie w tej walce bym dwóch ciosów nie wymienił, tylko klinczował, przewracał, umęczyć i w końcu poddał. Nie wiem, czy taką taktykę przyjmie.

– Nawet jeśli ma taki plan, to pytanie, czy zrealizuje. Pamiętam, że rozmawiałem z nim tydzień przed walką z Pudzianowskim. Miał doskonałą taktykę, która by dała efekt w postaci zwycięstwa. Natomiast w walce robił zupełnie coś innego. Pytanie, czy nie był w stanie zrealizować taktyki, bo o niej zapomniał, czy Mariusz wywarł taką presję, że nie był w stanie, czy jakiś inny powód. Boję się, że będzie chciał pokazać swoją twardość i przegra tę walkę. Wynik tej walki nie zależy od Radka Paczuskiego. Tak naprawdę w większej części. Zależy od Michała Materli.

Kursy bukmacherskie na KSW Colosseum 2

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę XTB KSW Colosseum 2!

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę XTB KSW Colosseum 2 – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO