Pasternak odpowiada Tyburskiemu! Będzie powtórka z walki z Szeligą? „Niech narożnik trzyma blisko ręcznik”

Fot. YouTube
Opublikowane 9 lipca 2023, 07:59
przez Przemek Krautz
4
0
Brak komentarzy

Michał Pasternak odpowiedział na ostatnie słowa Pawła Tyburskiego. Zapewnia, że ten nie zdaje sobie sprawy, jak trudne wyzwanie go czeka.

„Wampir” zmierzy się z „Tyborim” podczas najbliższej gali FAME Friday Arena 1. Pojedynek odbędzie się na zasadach K-1 w małych rękawicach, a dla Pasternaka będzie to już drugie takie starcie we freak fightach. W debiucie zmierzył się z Piotrem Szeligą, którego brutalnie zdominował.

Pasternak odpowiada Tyburskiemu

Tyburski wejdzie do klatki jako underdog, jednak mimo to jest bardzo pewny siebie. W wywiadach w mocnych słowach wypowiada się na temat swojego przeciwnika. Komentarze freak fightera mocno nie spodobały się Pasternakowi, który zamierza udzielić rywalowi lekcji pokory.

W ostatnim wywiadzie dla MMA-Bądź na bieżąco „Wampir” został zapytany o to, co myśli na temat wypowiedzi Tyburskiego. Oświadczył, że przeciwnik będzie mocno zaskoczony, kiedy dojdzie do konfrontacji, gdyż freak fighter nie miał jeszcze okazji walczyć z takim zawodnikiem:

– Niech porozmawia ze swoim narożnikiem, żeby trzymali blisko ręcznik. Ja to mówię z pełną świadomością. Nie walczył jeszcze z takim zawodnikiem, który potrafi przyjąć i idzie do sportu. Ze mną będzie zupełnie inna piłka.

– (…) Zobaczymy, czy jest pewny siebie w gadaniu, czy naprawdę. Myślę, że jednak w jego głowie tkwi to, że to nie będzie taka łatwa walka. Chcę zobaczyć, czy to, co powiedział, zrobi w klatce. Gwarantuję mu to, że nie zdaje sobie sprawy, jak będzie miał prze***aną przeprawę.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
4
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO