Szef FAME zabrał głos w sprawie problemów Viaplay! Komentuje sytuację KSW

fot. YouTube
Opublikowane 20 lipca 2023, 18:14
przez Jakub Hryniewicz
1
0
Brak komentarzy

Prezes FAME MMA Krzysztof Rozpara wypowiedział się na temat sytuacji KSW. Ta skomplikowała się po dzisiejszych doniesieniach odnośnie wycofania z Polski platformy Viaplay.

Już w ten piątek odbędzie się nowa pierwsza edycja Fame Friday Arena. Są to dodatkowe wydarzenia organizowane w piątek, przy okazji których federacja odwiedza nowe miejscowości. Nadchodzące wydarzenie odbędzie się we wrocławskiej Hali Stulecia.

Gala cieszy się ogromnym zainteresowaniem i już dwa tygodnie temu FAME ogłosiło kolejny sold out. Fani ponownie wykupili wszystkie bilety, a wydarzenie można obejrzeć jedynie po wykupieniu subskrypcji PPV.

Dzisiejszego poranka gruchnęła informacja o wycofaniu się m. in. z Polski platformy Viaplay. To właśnie na niej oglądać można było gale federacji KSW. W rozmowie z Fansportu.pl Krzysztof Rozpara odniósł się na temat całej sytuacji:

Na pewno jest to dość skomplikowana sytuacja dla organizacji. Widziałem wyniki Viaplay już miesiąc temu. Już wtedy jasne było, że będą szukali sposobu, żeby biznes zoptymalizować.

Być może, jak to często się w takich sytuacjach robi, Viaplay zdecyduje się na sprzedaż swoich kontraktów, swoich licencji do innych platform.

Cały wywiad obejrzysz -> TUTAJ.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO