Szpilka mocno o walce z Włodarczykiem! „Wielokrotnie się przekonaliśmy, że nie ma jaj”

Fot. YouTube
Opublikowane 28 lipca 2023, 13:20
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Artur Szpilka miał okazję wypowiedzieć się na temat potencjalnej walki z Krzysztofem Włodarczykiem. Były pięściarz jest otwarty na walkę w formule MMA.

Przejście byłego mistrza świata WBC i IBF do organizacji FAME wywołało ogromne zamieszanie w social mediach. Jeszcze niedawno pięściarz krytykował freak fighty, jednak ostatecznie włodarzom udało się przekonać go do zmiany zdania i zasilił szeregi federacji.

Jego angaż w FAME Szpilka skomentował takimi słowami – Może jak pokona freaka, to nabierze odwagi. Nie ukrywam, że to by było mordobicie.

Kto wygrałby walkę w MMA?

Loading ... Loading ...

Szpilka uderza w „Diablo”

Teraz w ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl miał okazję powiedzieć więcej na temat Włodarczyka, z którym przez lata był mocno skonfliktowany. Doszło nawet do bójki pomiędzy zawodnikami, jednak nigdy nie widzieliśmy ich konfrontacji w ringu.

„Szpila” zapewnia, że był gotowy na walkę w boksie, a następnie w KSW, kiedy to przeszedł do formuły MMA. Przyznał jednak, że „Diablo” skutecznie unikał starcia:

– Ja już z tego wyrosłem. Nie będę mówił, kto nie miał jaj. Wielokrotnie się o tym przekonaliśmy. Chciałem z nim walczyć, to on wtedy mówił, że ma inne plany. Jak byłem w MMA, to nagle chciał walczyć.

Całą rozmową z Arturem Szpilką oraz dłuższą wypowiedź, w której szczegółowo odniósł się do tematu „Diablo”, znajdziesz – TUTAJ

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO