Don Diego mocno o potencjalnej walce z Włodarczykiem! „Dla mnie to kotlet do ubicia”

Fot. YouTube
Opublikowane 31 lipca 2023, 09:27
przez Przemek Krautz
12
3
Brak komentarzy

Mateusz Kubiszyn jest przekonany, że z łatwością poradziłby sobie w walce z Krzysztofem Włodarczykiem. Skomentował jego dołączenie do freak fightów.

Przejście „Diablo” z zawodowego boksu do FAME to bez wątpienia najgłośniejszy transfer, jaki w tym roku ogłosiła federacja. Decyzja pięściarza wywołała sporo zamieszania, między innymi ze względu na to, że jeszcze kilka tygodni temu krytycznie wypowiadał się na temat freaków.

„Don Diego” mocno o Włodarczyku

Według doniesień jego rywalem będzie Arkadiusz Tańcula. Były pretendent do pasa FAME niedawno wyraził chęć walki z „Diablo”, a Maciej Miszkiń opublikował na swoim kanale YouTube materiał, w którym potwierdził, że Włodarczyk zmierzy się właśnie z „Aroyem”.

Teraz pojawił się kolejny zawodnik, który w mocnych słowach skomentował pomysł potencjalnego zestawienia. Pod wpisem FAME, gdzie ogłoszony został debiut „Diablo” jeden z kibiców jako rywala zaproponował Mateusza Kubiszyna. Mistrzem GROMDY stwierdził jednak, że z łatwością rozprawi się z Włodarczykiem bez znaczenia na formułę:

Dla mnie to już byłby kotlet do ubicia, niezależnie od formuły. Oczywiście bez urazy dla „Diablo” i jego osiągnięć, ale lata leeeecą nieubłaganie – napisał „Don Diego”.

Kto wygrałby walkę Mateusz Kubiszyn vs Krzysztof Włodarczyk?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
12
3
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO