Tańcula bardzo mocno o Ferrarim! „To mitoman. Wkręcił sobie, że mnie nienawidzi”

fot. YouTube
Opublikowane 3 sierpnia 2023, 11:55
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Na FAME 19 nie wystąpi jednak Krzysztof Włodarczyk. Miejsce boksera zastąpi Amadeusz „Ferrari” Roślik, który z marszu zaczął obrażać swojego przeciwnika.

Niestety, ale nie dojdzie do występu Krzysztofa Włodarczyka w Fame MMA. Popularny „Diablo” miał na wrześniowej gali w Tauron Arenie zmierzyć się z Arkadiuszem Tańculą, jednak potrzebna była zmiana. Były mistrz WBC oraz IBF zrezygnował, przynajmniej na razie, z udziału we freak fightach.

Jego miejsce zajął Amadeusz „Ferrari”, który znany jest z „medialnego poddymiania„. Na Instagramie Roślika natychmiast zaczęły pojawiać się story, w których ten zaznacza, że od dawna chciał wyjaśnić Tańculę w klatce. Ich wcześniejsze wypowiedzi o sobie nawzajem nie zwiastowały tak potężnego konfliktu, jaki zdaje się między nimi być. Można to było zobaczyć na wczorajszym programie CAGE, gdzie „Ferrari” zaatakował „Aroya”.

Mocne słowa Tańculi o Ferrarim

Zmianę rywala i jego zachowanie Arek skomentował w wywiadzie dla Fansportu.pl. Tańcula uważał, że jego oponent jest mitomanem, ale przy bliższym spotkaniu zobaczył w jego oczach szczerą nienawiść.

– To tylko mnie uświadamia w tym, że to mitoman chory na tę chorobę. On sobie wkręcił, że mnie nienawidzi. Zaczął dodawać story i zrozumiałem to tak: wszedł w swoją rolę i zaczął podkręcać. Ale jak tutaj był, jak tutaj wleciał – widział w jego oczach tę nienawiść. Tego się nie da zagrać – powiedział między innymi Arek. Dodał też, że jeśli rywal chce konfliktu, to go dostanie. – Skoro tak gra, to mnie to nie interesuje, czy on sobie to wymyślił, czy sobie to wkręcił. Ja po tej sytuacji biorę to jako prawdę.

Całą rozmowę z Arkadiusz Tańculą obejrzysz -> TUTAJ.

Kto wygra walkę?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO