Tańcula szczerze o szansach Ferrariego: „Wszystkie walki wygrywał fartem”

Fot. YouTube
Opublikowane 3 sierpnia 2023, 11:58
przez Jakub Hryniewicz
1
0
Brak komentarzy

Arkadiusz Tańcula pozostał w main evencie FAME 19, ale nie zmierzy się z Krzysztofem „Diablo” Włodarczykiem. Nowym przeciwnikiem „Aroya” będzie Amadeusz „Ferrari”.

Ogłoszenie byłego mistrza organizacji WBC i IBF wywołało spore poruszenie w mediach. Dla Fame MMA był to niesamowicie istotny ruch, pokazujący nie tylko, w którym kierunku chcą iść, lecz także, na co ich stać. Tym bardziej bolesne jest to, co stało się w ostatnich kilkudziesięciu godzinach. Promotor Włodarczyka Andrzej Wasilewski wyraził zdziwienie ogłoszeniem jego zawodnika na FAME 19, a wkrótce znikły grafiki prezentujące „Diablo”.

Tańcula: „Diablo był wyzwaniem na 180%, Ferrari jest na…”

Jego miejsce w karcie walk zajął „Ferrari”. Amadeusz Roślik natychmiast rozpoczął werbalną ofensywę w kierunku Arkadiusza Tańculi podgrzewając atmosferę. W rozmowie z Fansportu.pl aktor znany między innymi z Lombard. Życie pod zastaw ocenił, czy freak fighter Mirosława Oknińskiego jest w stanie jakkolwiek mu zagrozić:

– Jest. Co by o nim nie mówić, ma tę agresję. No ma tę cepeliadę, może trafić tym cepem. Techniki tam za wiele nie ma. Te wszystkie walki, które wygrywał, to na farta, bo gdzieś tam cepem trafił. Wiadomo, trzeba przy nim uważać. Parterowo za wiele też nie ma. Jest takim wyzwaniem powiedzmy na… 53%. Jak Diablo był na 180%, to ten jest na 53.

Całą rozmowę z Arkadiusz Tańculą obejrzysz -> TUTAJ.

Kto wygra walkę?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO