Prezes FAME skomentował wypowiedź promotora Diablo: „Te tłumaczenia są dziecinne”

fot. YouTube
Opublikowane 9 sierpnia 2023, 19:15
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Słowa Andrzeja Wasilewskiego na temat zamieszania dookoła walki Krzysztofa Włodarczyka w federacji FAME MMA nie spodobała się Krzysztofowi Rozparze. Prezes freakowej organizacji odniósł się do tej wypowiedzi na łamach kanału Fansportu.pl.

Popularny „Diablo” był zapowiadany jako bohater main eventu FAME 19, gdzie miało dojść do jego potyczki z Arkadiuszem Tańculą. Włodarczyk jednak zmuszony był wycofać się z gali, o czym poinformował jego promotor Andrzej Wasilewski.

W rozmowie z TVP Sport założyciel KnockOut Promotions w mocnych słowach wypowiedział się o działaniu freakowej federacji.

– Poprosili go o udział w sesji, twierdzili, że na pewno niebawem się dogadają, a on dał się namówić. Gdy oficjalnie ogłoszono jego występ, Krzysiek powiedział: ale zaraz, my nie mamy kontraktu. „Krzysiek, ale my musimy, to wielka operacja promocyjna, musimy, bo mnie wyrzucą z roboty” – mówili mu. Brali go na litość, na serce i zrobili go w trąbę. Prawda jest taka, że zgodnie z zasadami biznesu, dopóki kontrakt nie jest podpisany, to nie mają prawa używać jego wizerunku do sprzedawania biletów.

Rozpara skomentował słowa Wasilewskiego

Krzysztof Rozpara w wywiadzie dla Fansportu.pl nie mógł nie zareagować na powyższe słowa. Prezes FAME wymownie skomentował wypowiedź Wasilewskiego:

No przepraszam, tłumaczenia, wyjaśnienia, które tam się pojawiają… Przepraszam, są po prostu dziecinne. Mu wmanewrowaliśmy Krzysztofa w sesję zdjęciową? I nikt nie wie, kto się zajmuje jego social mediami? No bądźmy dorosłymi ludźmi…

Cały wywiad z Krzysztofem Rozparą obejrzysz -> TUTAJ.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO