Rozpara ostro skomentował sytuację z Włodarczykiem! „Zapewniał, że jest człowiekiem honorowym, że słowo ważniejsze od pieniędzy…”

fot. YouTube
Opublikowane 9 sierpnia 2023, 19:05
przez Jakub Hryniewicz
1
0
Brak komentarzy

Krzysztof Włodarczyk ostatecznie nie zawalczy w FAME. Głos w tej sprawie w najnowszym wywiadzie zabrał prezes freakowej organizacji, Krzysztof Rozpara.

Ogłoszenie byłego mistrza organizacji WBC i IBF wywołało spore poruszenie w mediach. Dla Fame MMA był to niesamowicie istotny ruch, pokazujący nie tylko, w którym kierunku chcą iść, lecz także, na co ich stać. Tym bardziej bolesne jest to, co stało się w ostatnich kilkudziesięciu godzinach. Promotor Włodarczyka Andrzej Wasilewski wyraził zdziwienie ogłoszeniem jego zawodnika na FAME 19, a wkrótce znikły grafiki prezentujące „Diablo”.

Prezes FAME mocno o zachowaniu Włodarczyka

W najnowszym wywiadzie na kanale Fansportu.pl Krzysztof Rozpara wypowiedział się na temat rozmów i zachowania Krzysztofa Włodarczyka. Prezes Fame MMA przyznał, że choć pracują z wieloma specyficznymi postaciami, to nikt wcześniej nikt tak się wobec nich nie zachował.

– Bardzo, w mojej ocenie i ocenie federacji, zachowanie Krzysztofa było bardzo nieeleganckie. Przede wszystkim zawiódł swoich fanów. Widzowie, fani, fani FAME’u, którzy ostrzyli sobie zęby na tę walkę poczuli się oszukani. Rafał Pasternak Spotykał się z Krzysztofem kilkukrotnie, spotykał się z jego menadżerką. Krzysztof zapewniał, że jest człowiekiem honorowym, że „słowo ważniejsze od pieniędzy”. Patrząc Rafałowi w oczy uścisnął rękę „mamy wszystko ustalone, wszystko dogadane”. Zaakceptował i potwierdził wszystkie warunki.

Prawda jest taka, że nigdy czegoś takiego nie doświadczyliśmy z – nie chciałbym nikogo urazić – z młodych influencerów, którzy kręcą afery. A tutaj dorosły człowiek, szanowany, nagle wywinął nam taki numer.

Cały wywiad z Krzysztofem Rozparą obejrzysz -> TUTAJ.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO