Tańcula zapowiada czystki w FAME! „Takich ludzi trzeba się pozbyć z Internetu”

fot. FAME | YouTube
Opublikowane 11 sierpnia 2023, 13:24
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Main eventem FAME 19 będzie starcie Arkadiusza Tańculi z Amadeuszem „Ferrarim”. Aktor i freak fighter obiecał, że pozbędzie się z Internetu kolejnego oponenta – Adriana „Polaka” Polańskiego.

Pierwotny plan na najbliższy event Fame MMA zakładał potyczkę Arka z Krzysztofem Włodarczykiem. „Diablo” jednak wycofał się z pojedynku, co mocno skomentował między innymi prezes federacji, Krzysztof Rozpara. W zastępstwie za boksera Tańculę zestawiono z Amadeuszem „Ferrarrim”, który zaatakował rywala na jednym z programów.

Roślik nie jest jednak jedyną postacią, która zaszła aktorowi za skórę. Aktor już jakiś czas temu mówił, że negatywne emocje wywołuje w nim Adrian „Polak” Polański. Jak zdradził w rozmowie z FAME NEWS, teraz chce toczyć walki, w których nie będzie brakowało złej krwi.

Tańcula mocno o Adrianie Polaku!

Tańcula przyznał w wywiadzie, że po ostatnim starciu doszedł do wniosku, że ciężko mu wyzwolić pokłady agresji, na czym traci samo widowisko. Dodał też, że właśnie takimi postaciami są „Polak”, którego Arek przezywa „Ruskirm” oraz „Ferrari”, który ze względu na tworzone historie przypomina mu kreację Natalii Janoszek.

– Najfajniej się walczyło właśnie z rodziną „M.”, bo naprawdę ich nie lubiłem i po prostu chciałem im … Wtedy inaczej się walczy: z tą złością, taką agresją. (…) Zacząłem się zastanawiać, z kim by był realny [konflikt] i żeby to było ciekawe dla widza. Nie ukrywajmy, to jest show. Ludzie chcą widzieć dymy i inne rzeczy, które się tam dzieją.

Pierwszy właśnie mi się ten „Rusek” pokazał. Jedyne co on wnosi do publicznej debaty to albo drze mordę, przeklina, albo pomawia kogoś. To jest patologia. Nie wnosi nic fajnego. Takich ludzi trzeba się pozbyć z Internetu i ja będę tym superbohaterem, który będzie się tych ludzi pozbywał. Pierwszy jest „Farmazeusz”, a drugi będzie „Rusek”.

Chcielibyście zobaczyć kolejną walkę Adriana Polańskiego w FAME MMA?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO