Wtorek, 27 Lutego, 2024

Szalony Reporter naciągnął FAME!? Jest komentarz federacji! „Wszystko wskazuje na to, że nielegalnie…”

Fot. FAME MMA
Opublikowane 12 sierpnia 2023, 14:18
przez Przemek Krautz
7
1
Brak komentarzy

Do sieci trafiły kolejne kontrowersyjne doniesienia na temat Tomasza Matysiaka znanego jako „Szalony Reporter”. Tym razem miał naciągnąć federację FAME MMA.

Zawodnik Clout MMA nie cieszy się najlepszą opinią w Internecie. Bardzo często podejmuje działania, za które musi później przepraszać. W ostatnich tygodniach zdarzało się to kilkukrotnie. Teraz Matysiak jak ujawnia dziennikarz Kuba Wątor, miał nielegalnie zarabiać na koszulkach federacji FAME MMA.

Mimo że dla organizacji nigdy nie zawalczył, miał podpisany kontrakt i nawet znajdował się już pod klatką. Ostatecznie jednak nie doszło do jego pojedynku z Jackiem Murańskim i ostatecznie w ogóle nie zobaczyliśmy go walczącego dla największej polskiej federacji freakowej.

„Szalony Reporter” zarabiał na nielegalnej sprzedaży koszulek

Otrzymał jednak oficjalną koszulkę z logotypami federacji, sponsorów i producenta, w tym przypadku jest to firma Pitbull. Takie same dostaje narożnik zawodnika oraz na prośbę również najbliższe osoby. Nie są one jednak sprzedawane w żadnym sklepie właśnie ze względu na loga, które się na nich znajdują.

„Szalony Reporter” jednak złożył zamówienie na takie koszulki nawet po tym, jak zakończył się jego kontrakt z federacją FAME i sprzedawał je na swojej własnej stronie za kwotę 149 złotych. Dziennikarz Kuba Wątor postanowił zwrócić się w tej sprawie do organizacji i otrzymał taką odpowiedź:

– Z informacji, które otrzymaliśmy na razie od Pitbulla, osoba reprezentująca „Szalonego Reportera” i Arka Tańculę wykorzystała niewiedzę marki Pitbull i we wrześniu 2022 dołączyła zamówienie na koszulki “Szalony Reporter” do zamówienia Arka, który otrzymał zgodę od Fame na produkcję koszulek pamiątkowych dla swoich sponsorów i bliskich. Zamówiono wtedy 33 koszulki z ksywą “Szalony Reporter”, ale, co ciekawsze, 3 czerwca 2023, oczywiście jak zawsze przez pośrednika, złożone zostało kolejne zamówienie na 66 sztuk takich samych koszulek. 15 lipca zamówienie zostało ograniczone do 35 sztuk.

– Wszystko wskazuje na to, że sklep http://szalony-reporter.com po prostu nielegalnie nimi handluje. To słabe i bezprawne działanie. Zweryfikowaliśmy ilość sztuk, chodziło ostatecznie o 33 koszulki. Nie będziemy zakładali sprawy karnej. Zablokowaliśmy jednak dalsze dostawy. Nie ma już możliwości, by ktokolwiek zamawiał w Pitbullu koszulki zawodnicze, powołując się na to, że jest lub był zawodnikiem FAME.

Całą sprawę znajdziesz szczegółowo opisaną przez autora wpisu na Twitterze, który ujawnił cały proceder:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
7
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO