Diablo jednak zawalczy w FAME!? Tańcula ujawnia: „Z tego, co wiem, Krzyśkowi…”

Fot. YouTube
Opublikowane 18 sierpnia 2023, 12:09
przez Przemek Krautz
0
0
Jeden komentarz

Arkadiusz Tańcula udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat niedoszłej walki z byłym mistrzem świata. Nie wykluczone, że pojedynek odbędzie się w przyszłym roku.

Podczas gali FAME 19 w krakowskiej Tauron Arenie „Aroy” miał zmierzyć się z Krzysztofem Włodarczykiem. Niestety już kilka dni po ogłoszeniu pojedynku „Diablo” się wycofał, a według doniesień debiut w MMA miał zablokować promotor Andrzej Wasilewski.

Miejsce pięściarza zastąpił Amadeusz „Ferrari” Roślik, który w main evencie zawalczy z Tańculą. Nie jest to jednak pojedynek, który wzbudza tak duże zainteresowanie, jak walka z Włodarczykiem.

Przy okazji ostatniego wywiadu dla fansportu.pl Tańcula poruszył temat swoich rywali, w mocnych słowach wypowiedział się o „Ferrarim” oraz zdradził, że jest szansa na starcie z „Diablo”. Federacja FAME najprawdopodobniej nawiąże z nim współpracę, kiedy zakończy się aktualny kontrakt z promotorem:

– Nigdy nie mów nigdy. Nie wiadomo, czy jeszcze jest koniec. Z tego, co wiem, Krzyśkowi kończy się kontrakt, który ma i może będzie drugie podejście do tego zestawienia w przyszłym roku. Ja na to liczę, bo byłoby mega mieć taki rozdział w biografii swojej.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Eloelo420
Eloelo420
1 miesiąc temu

Najpierw wygraj.

WIDEO