Wtorek, 16 Lipca, 2024

Ferrari rozzłościł Tańculę! Freak fighter zapowiada: “To nie będzie walka, to będzie bitka pod Żabką”

fot. YouTube
Opublikowane 18 sierpnia 2023, 12:58
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Arkadiusz Tańcula w walce wieczoru FAME 19 zmierzy się z Amadeuszem “Ferrarim”. Aktor i freak fighter przyznał, że zachowanie jego oponenta wyzwala w nim duże pokłady agresji.

Tańcula pierwotnie miał zmierzyć się z Krzysztofem “Diablo” Włodarczykiem, który jednak wycofał się niedługo po ogłoszeniu pojedynku. Jego miejsce zajął Amadeusz “Ferrari”, który natychmiast zaczął “poddymiać” w social mediach. Ich wcześniejsze wypowiedzi o sobie nawzajem nie zwiastowały tak potężnego konfliktu, jaki zdaje się między nimi być. Wszystko eskalowało na programie CAGE, gdzie Roślik zaatakował Tańculę.

W rozmowie z Jakubem Kuligiem z kanału Fansportu.pl Arek przyznał, że zwłaszcza przy ostatniej walce miał problem z wyzwoleniem agresji. Freak fighterowi bez realnego konfliktu ciężko jest przybrać odpowiedni mental, nad czym pracował z psychologiem. Dzięki słowom i zachowaniu Amadeusza Roślika nie ma już z tym kłopotu:

– Ferrari teraz tak naprawdę mi pomógł. Sam to wywołał, więc zaoszczędzę na psychologu. To nie będzie walka, ja idę mu… Wystrzelam się w 1. rundzie? Trudno. To nie będzie żadna walka, to będzie bitka pod Żabką. (…) Wchodzę z agresją, ale na pełnej czutce.

Cały wywiad z Arkiem Tańculą obejrzysz – TUTAJ.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO