Tańcula szczerze o Szelidze: „Wie, jakie mam zdanie na ten temat”

fot. Instagram | YouTube
Opublikowane 18 sierpnia 2023, 12:40
przez Przemek Krautz
3
8
Brak komentarzy

Arkadiusz Tańcula miał okazję zabrać głos w sprawie afery z Piotrem Szeligą. Zawodnik FAME MMA nie chciał jednak powiedzieć zbyt wiele.

Nie tylko kibice, ale także wiele osób ze środowiska MMA i freakowe skrytykowało „Szeliego”. Jego social media zalały ostre komentarze od Internautów, którzy stanowczo zareagowali na to, że spotyka się on z żoną swojego byłego trenera Rafała Antończaka.

Aktualnie szkoleniowiec przebywa w ośrodku po specjalistyczną opieką, gdyż doznał poważnego wypadku podczas jednej z walk. Szeliga został już wyrzucony z Artnoxu, a Mateusz Kubiszyn ogłosił nie tylko, że nie będzie go dłużej trenował, ale również zakończył relacje prywatne.

Teraz głos zabrał inny bliski kolega Szeligi. W wywiadzie dla fansportu.pl wypowiedział się Arkadiusz Tańcula. Zdradził, że „Szeli” dobrze wie, jakie ma zdanie na ten temat, ale nie chciał powiedzieć zbyt wiele. Można jednak zauważyć, że jest przeciwny związkowi zawodnika FAME z żoną trenera.

– Piotrek wie, jakie ja mam zdanie na ten temat. Publicznie się nie będę wypowiadać. Każdy jest kowalem własnego losu, jest dorosły, wie co robi. Tyle, więcej nie chcę komentować.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
8
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO