Czwartek, 18 Lipca, 2024

Sarara rozczarowany postawą Denisa: “Nie podobają mi się jego zachowania. Mógłby zyskać, gdyby…”

Fot. YouTube
Opublikowane 24 sierpnia 2023, 09:47
przez Przemek Krautz
2
1
Brak komentarzy

Tomasz Sarara w ostatnim wywiadzie został zapytany o Denisa Załęckiego. Przyznał, że śledzi jego konflikt z Danielem Omielańczukiem.

W ostatnim czasie “Bad Boy” musi mierzyć się z dużą krytyką ze strony kibiców. Fanom freak fightów mocno nie spodobała się sytuacja z konferencji Clout MMA, podczas której zaatakował przyszłego rywala i rzucał w jego stronę obraźliwe słowa.

Sarara szczerze o Załęckim

Postawa zawodnika z Torunia została mocno skrytykowana. Głos zabrały także osoby ze środowiska freakowego, które wbiły szpilki w Denisa. Tym razem o komentarz zapytany został Tomasz Sarara, który pojawił się na kanale Duży w Maluchu.

Przyznał, że jest zawiedziony postawą Załęckiego. Podkreślił, że Denis mógłby zyskać w oczach kibiców, gdyby bardziej skupił się na samych walkach, a mniej na medialnych konfliktach:

– Teraz jest moda na to, że wszyscy jadą po Denisie, że jest zły, bo nie zachował się w taki czy taki sposób. Mnie też rozczarował, ale to nie powód, żebym się musiał obrażać, żebym z nim nie rozmawiał, żebym nie gadał. Nie podobają mi się jego zachowania.

– Śledzę mniej więcej ten konflikt, powiedzmy, że Denis jest dużo bardziej toksyczny, niż Daniel. Daniel jest bardzo pozytywny. Troszeczkę to śledzę i myślę, że Denis mógłby zyskać w oczach ludzi, gdyby wziął się za robotę, a mniej za gadanie. Nie podobało mi się też zachowania w walce bokserskiej, kiedy zaczął kopać. Było to najmanowe. Wszyscy wiemy, że Najman też w walce bokserskiej potrafi kopać.

Kursy bukmacherskie Załęcki vs Omielańczuk

Gale Clout MMA można obstawić jedynie u legalnego bukmachera Fortuna, który nowym graczom na start oferuje szereg atrakcyjnych bonusów! Już za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 złotych. Kolejne 10 złotych dostaniesz za pierwszy depozyt.

Co najważniejsze, masz możliwość obstawienia aż trzech kuponów bez ryzyka. Jeżeli pierwszy z nich okaże się wygrany, otrzymasz pieniądze na konto. Natomiast w przypadku przegranej Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł.

-> Zarejestruj się i odbierz bonus na Clout MMA!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO