FAME 19. Zadyma wygrywa po poważnej kontuzji rywala! Tyburski wyniesiony z klatki przez medyków! [WIDEO]

Opublikowane 2 września 2023, 21:56
przez Jakub Hryniewicz
1
0
Brak komentarzy

Kolejną walką Fame MMA 19 był rewanż za pojedynek sprzed kilku tygodni. Piotr Tyburski zmierzył się z Tomaszem „Zadymą” Gromadzkim.

-> Oglądaj całą galę Fame MMA 19

Popularny „Tybori” pod koniec lipca zaliczył swój długo wyczekiwany solowy debiut we freak fightach. Wcześniej, jeszcze na drugiej gali Fame MMA, wystąpił w duecie ze swoim bratem Pawłem. Później to właśnie Piotr Tyburski miał był rywalem Arkadiusza Tańculi, jednak z powodu urazu wypadł na wiele miesięcy.

Żmudna praca podczas rehabilitacji się opłaciła. Jego bliźniak uznawany jest za jednego z najlepszych freaków w Polsce, a „Tybori” będzie chciał udowodnić, że wcale od niego nie odstaje. Już w pierwszej walce zmierzył się z „Zadymą”, który posiada ogromne doświadczenie w sporach walki.

Ich pojedynek na Fame Friday Arena 1 zakończył się remisem, a wszyscy zgodnie oceniają, że było to jedno z najlepszych widowisk we freak fightach. Przed rewanżem poprzeczka oczekiwań poszła więc zdecydowanie wyżej. Tyburski miał swoje szanse w pierwszym spotkaniu z „Zadymą”, który też ciężko pracował nad poprawą swoich umiejętności. Czy Tomasz Gromadzki znokautuje „Tyboriego”?

-> Oglądaj FAME 19 PPV na żywo

Sprawdź wywiady po FAME MMA 19!

FAME 19: Tyburski vs Zadyma – RELACJA

RUNDA 1

Zadyma szybko zaczął od ciosów na korpus, Tyburski kontruje potężnymi low kickami. Poszukał też high kicka. Gromadzki aktywny od pierwszych minut, świetnie markuje ciosy na dół i szuka głowy rywala. Tybori atakuje mocnymi lowami, odczuwa to oponent. Wewnętrzne kopnięcie na nogę w wykonaniu Piotra, skraca dystans i szuka obalenia. Broni się Zadyma, ucieka od kopnięć, a po kopnięciu Tybori doznaje kontuzji!

Wynik walki: Tomasz „Zadyma” Gromadzki wygrywa przez TKO w 1. rundzie!

(Artykuł w trakcie aktualizacji)

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO